| Dostava na naslov | 4,99 € | 9. 4. pri vas doma |
Ročni ventilator s stojalom in vgrajeno akumulatorsko baterijo, 3 hitrosti, lahek in enostaven za prenašanje
Odličen spremljevalec za vroče poletne dni je ta ročni ventilator. Če ne prenašate vročine v poletnih mesecih dobro, vas bo osvežil s svojimi 3 stopnjami intenzivnosti pihanja. Odlično se prilega vaši roki, zaradi svoje majhnosti pa vam bo osvežil npr. na dolgih potovanjih ali kjer koli na vroč dan.
Poleg ročne uporabe je primeren tudi kot majhen namizni ventilator, npr. pri delu. Ventilator preprosto vstavite v priloženo stojalo.
Funkcije:
Parametri:
| Vrsta dodatne opreme | |
| Tip | Žep |
|---|---|
| Napajanje in baterija | |
| Kapaciteta baterije | 1200 mAh |
| Čas delovanja | 1,5 ur |
| Vir energije | baterija |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Mobilne aplikacije | Ne |
| Barva | bel |
| Število hitrosti | 3 |
| Oscilacije | Ne |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 180 mm |
| Širina dimenzije | 91 mm |
| Globina dimenzije | 33 mm |
| Teža | 85 g |
| Ostalo | |
| Napajanje | 4 W |
Brez težav.
Pozdravljeni, zahvaljujemo se vam za pozitivno mnenje o kupljenem ventilatorju. Vesel sem, da vam je pomagal v vročini :-)
Hvala.