| Trda lupina ščiti prenosnik |
| Vodoodporen material za dež |
| USB-priključek za udobje |
| Pregledni žepi za vsak dan |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 22. 5. pri vas doma |
Škrupinový batoh na notebook, vysoká kvalita spracovania, veľa priehradiek a vreciek, priehradka na notebook 15,6", vonkajšia USB zásuvka, objem cca 16 l
Stilski nahrbtnik za prenosnik s trdno zaščitno lupino je
idealna izbira za vsakodnevno uporabo, ne glede na to, ali
greste v službo ali v šolo. Njegova nevtralna črna barva ga naredi za
univerzalen dodatek, ki se poda k kateri koli opravi in je primeren
tako za moške kot ženske ali študente. Nahrbtnik ima tudi več
praktičnih predalov za vse, kar bi med dnem lahko potrebovali. Tako lahko
v njem shranite vse od pisal do telefona, knjig in prenosnika do
velikosti 15,6".
Nahrbtnik je izdelan iz vodoodpornega kakovostnega materiala
Oxford. Zaradi trde lupine in uporabljenega
materiala ni le odporen na vodo, ampak tudi na
obrabo. Prednost sta tudi njegova oblika in konstrukcija, ki
zagotavljata udobno nošenje čez cel dan.
Za udobno nošenje je nahrbtnik opremljen z nekaj osnovnimi elementi.
Prvič, nahrbtnik ima hrbtno stran izdelano iz
zračnega materiala s prezračevalno mrežico, ki zagotavlja
prezračevanje hrbta. Naslednji element za udobno nošenje so
nastavljive in ergonomsko oblikovane naramnice širine 6,5 cm.
Te naramnice so seveda oblazinjene, njihova notranja stran pa je ponovno
opremljena s prezračevalno mrežico.
Poleg tega nahrbtnik vsebuje tudi odsevni zaščitni element za
maksimalno varnost.
Nahrbtnik je izdelan iz vodoodpornega materiala, kar
zagotavlja, da bodo vaše stvari ostale suhe tudi v deževnih dneh. Glavni
prostoren žep nudi dovolj prostora za prenosnik, knjige, druge potrebščine
ali celo oblačila. Poleg tega vsebuje več žepov in predalov,
ki so idealni za manjše predmete, kot so ključi, pisala, denarnica ali mobilni
telefon.
Na strani nahrbtnika je integrirana vtičnica USB, ki ima
priključni kabel nameščen v žepu. Na to vtičnico je mogoče med potjo
priključiti npr. powerbank.
Prostori za shranjevanje v nahrbtniku:
Lastnosti nahrbtnika:
Tehnične specifikacije:
| Konstrukcija, material in barva | |
| Material | Tekstil |
|---|---|
| Barva | črn |
| Hidroizolacija | IPX 4 |
| Vrsta nahrbtnika | za prenosni računalnik, v šolo, na motornem kolesu |
| Zvezek | 16 l |
| Primerno za prenosne računalnike | 11.6, 13.3, 14, 15.6 |
| Značilnosti nahrbtnika | Vgrajena vrata USB, nastavljivi naramnice, Odsevni elementi |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 420 mm |
| Širina dimenzije | 300 mm |
| Globina dimenzije | 130 mm |
| Za velikost prenosnega računalnika | 15.6 - 16" |
Moj partner si je za božič želel nahrbtnik, vendar si ga iskreno ne bi želel.
Pozdravljeni, zahvaljujemo se vam za pozitivno mnenje o kupljenem nahrbtniku. Verjamem, da bo vaš partner zadovoljen.