| Tiha sapica do 12 metrov |
| Pametno upravljanje z mobilnikom in glasom |
| Dve višini za vsak prostor |
| Varčno delovanje in eleganten dizajn |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 26. 5. pri vas doma |
Stojanski ventilator s pametnim upravljanjem, doseg do 12 m, min. raven hrupa 30,8 dB, moč 45 W, pretok zraka 54,71 m³/h, teža 3,5 kg
Pozabite na zatohle sobe in nemočno mahanje z listom papirja. Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite zagotavlja osvežujoč vetrič, kot ga potrebujete – močan, nežen in popolnoma gladek. S spretnim upravljanjem, širokim območjem vrtenja in gladko obliko bo hladil vaš dom, ne da bi vam bilo treba pri tem premakniti prst. Idealen spremljevalec za vroče dni, ki vam nudi največje udobje in varčno delovanje v sodobnem plašču.
Glavne značilnosti
Močan in gladek vetrič za največje udobje
Ventilator Mi Smart Standing Fan 2 Lite s 7 lopaticami ustvarja stabilen in enakomeren zračni tok , ki vas hladi do 12 metrov. Zmogljiv motor z močjo 45 Wzagotavlja pretok zraka54,71 m³/h,minimalna raven hrupa 30,8 dB**(A) pa omogoča tiho in nemoteno uporabo pri delu, spanju ali sprostitvi.
Pametni nadzor in način mirovanja
Z ventilatorjem Xiaomi ne dobite le osvežitve, temveč tudi udobje na najvišji ravni. S povezljivostjo z Mi Home / Xiaomi Home ga lahko upravljate od koderkoli – tudi z glasom. NačinSleep Mode samodejno prilagodi hitrost pretoka glede na padajočo telesno temperaturo med nočjo, tako da dobro spite in se zbudite brez prehlada.

Prilagodljivo pozicioniranje in širok razpon nastavitev
Mi Smart Standing Fan 2 Lite je pripravljen, ne glede na to, ali želite prezračiti mizo pri delu ali ohladiti celotno dnevno sobo med družinskim srečanjem. Zaradi dveh višin (642 mm in 1000 mm) in 90-stopinjskega zasuka z možnostjo nagiba do 36° boste vedno našli idealno nastavitev za maksimalno olajšanje.
Pametnejše prezračevanje z Mi IoT
Ventilator združite s spretnim senzorjem temperature in vlage (Mi Temperature and Humidity Monitor – naprodaj ločeno) in ustvarite resnično pametno klimo v svojem domu. Ventilator sam prilagaja hitrost pretoka glede na trenutne razmere, vi pa boste uživali v prijetnem hladu, ne da bi vam bilo treba kar koli storiti.
Brezskrbno vzdrževanje in elegantna zasnova
Praktičen in lep hkrati. Ventilator Xiaomi ima elegantno belo ohišje, ki se odlično prilega sodobni notranjosti, in tehta le3,5 kg, zato ga lahko vzamete kamor koli. Čiščenje je enostavno – prevleke lahko preprosto odstranite in operete. Zamek za otroke in **pomnilnik zadnjih nastavitev sta dokaz, da Xiaomi poskrbi za vsako podrobnost.
Tehnični parametri
| Vrsta dodatne opreme | |
| Tip | Rack |
|---|---|
| Napajanje in baterija | |
| Vir energije | električno omrežje 230 V |
| Vhodno napajanje | 45 W |
| Komunikacija | |
| Brezžična komunikacija | Bluetooth |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Mobilne aplikacije | Da |
| Barva | bel |
| Pretok zraka (max.) | 54 m/s |
| Raven hrupa (največja) | 58 dB |
| Število hitrosti | 3 |
| Oscilacije | Da |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 1000 mm |
| Širina dimenzije | 343 mm |
| Globina dimenzije | 330 mm |
| Teža | 3 g |
| Ostalo | |
| Napajanje | 45 W |