| Izjemna zmogljivost tudi za večopravilnost |
| QHD+ 120Hz zaslon vas bo prevzel |
| Nočne fotografije in 8K video |
| 512 GB za vse pomembno |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 22. 4. pri vas doma |
Samsung Galaxy S26+ je idealna izbira za tiste, ki si želijo več prostora za delo in zabavo. 6,7-palčni dinamični AMOLED 2X zaslon z ločljivostjo QHD+ 3120 × 1440 slikovnih pik in hitrostjo osveževanja 120 Hz ponuja popolnoma gladko in podrobno sliko z resničnimi barvami, zahvaljujoč tehnologiji mDNIe in ProScaler . Tanko ohišje, ojačan okvir Armor Aluminum in zaščitno steklo Gorilla Glass Victus 2 zagotavljajo tudi visoko odpornost v skladu s standardom IP68, ne da bi pri tem ogrozili eleganco.
Samsung Galaxy S26+ je idealna izbira za tiste, ki si želijo več prostora za delo in zabavo. 6,7-palčni dinamični AMOLED 2X zaslon z ločljivostjo QHD+ 3120 × 1440 slikovnih pik in hitrostjo osveževanja 120 Hz ponuja popolnoma gladko in podrobno sliko z resničnimi barvami, zahvaljujoč tehnologiji mDNIe in ProScaler . Tanko ohišje, ojačan okvir Armor Aluminum in zaščitno steklo Gorilla Glass Victus 2 zagotavljajo tudi visoko odpornost v skladu s standardom IP68, ne da bi pri tem ogrozili eleganco.
V notranjosti se skriva 2nm procesor Exynos 2600 z osmimi jedri in frekvenco do 4,6 GHz , ki ga dopolnjuje 12 GB RAM-a in 512 GB prostora za shranjevanje. Rezultat je bliskovito hitra odzivnost, stabilno delovanje med igranjem iger in zahtevno večopravilnostjo ter podpora za najnovejše funkcije umetne inteligence Galaxyja . Prenovljena izparilna komora in napredni toplotno prevodni material zagotavljata do 29 % učinkovitejše odvajanje toplote , tako da telefon ostane hladen tudi pri dolgotrajni obremenitvi.
Trojna kamera s 50MP glavnim senzorjem (f/1.8), 12MP ultra širokokotnim objektivom in 10MP teleobjektivom s 3-kratnim optičnim zoomom zajame prizor z največjimi podrobnostmi. Optična stabilizacija slike in funkcija Super Steady zagotavljata popolnoma gladek video v ločljivosti do 8K. Nočna fotografija omogoča jasne nočne posnetke z minimalnim šumom, 12MP sprednja kamera z algoritmi umetne inteligence pa ustvarja naravne selfije s pravimi toni kože.
Baterija s kapaciteto 4900 mAh podpira hitro polnjenje s 45 W (do 69 % v približno 30 minutah) in brezžično polnjenje. Seveda so standardni 5G, Wi-Fi 7, Bluetooth 6, NFC, Dual SIM + eSIM in stereo zvočniki. Operacijski sistem Android 16 z vmesnikom One UI 8.5 zagotavlja intuitivno okolje. Varnost podatkov zagotavljajo Personal Data Engine, Knox Vault in Galaxy Connected Protection.
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem | Android |
|---|---|
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 6,7 " |
| Ločljivost zaslona | 3120x1440 |
| Tehnologija prikaza | Amoled |
| Pomnilnik | |
| Notranji pomnilnik | 512 GB |
| Operativni pomnilnik | 12 GB |
| Reža za pomnilniško kartico | Ne |
| Napajanje in baterija | |
| Sistemski priključek | USB-C |
| Brezžično polnjenje | Da Vgrajen |
| Kapaciteta baterije | 4900 mAh |
| Podpora OTG USB | Da |
| Komunikacija | |
| Podpira dve karti SIM | Da |
| NFC | Da |
| Zvočni 3,5-milimetrski priključek | Ne |
| GPS za navigacijo | Da |
| Podprta omrežja | 5G, 4G, 3G |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Večja vzdržljivost telefona | Ne |
| Tipkovnica z gumbom | Ne |
| Šasija | aluminij |
| Barva | črn |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 158 mm |
| Širina dimenzije | 76 mm |
| Globina dimenzije | 7 mm |
| Teža | 190 g |
| Ostalo | |
| Serija modelov | Samsung Galaxy S26+ |