| Tekoč 12,4" zaslon 90 Hz |
| Celodnevna vzdržljivost baterije |
| Odporen tablični računalnik z zaščito IP68 |
| S Pen za vašo ustvarjalnost |
Galaxy Tab S9 FE+ odpira vrata v svet neskončne ustvarjalnosti. Tablični računalnik ima revolucionarni 12,4'' zaslon z ločljivostjo 2560×1600 in frekvenco osveževanja 90 Hz, ki zagotavlja žive, realistične barve in uravnotežen kontrast. Zaradi prilagodljivosti zaslon zagotavlja gladko in naravno sliko v kakšnem svetlobnem okolju. To omogoča funkcija Vision Booster, ki deluje z naprednim algoritmom za optimizacijo slikanja. Zaslon je opremljen tudi z zaščito pred škodljivo modro svetlobo, ki jo boste cenili predvsem pri dolgotrajni uporabi.
Galaxy Tab S9 FE+ odpira vrata v svet neskončne ustvarjalnosti. Tablični računalnik ima revolucionarni 12,4'' zaslon z ločljivostjo 2560×1600 in frekvenco osveževanja 90 Hz, ki zagotavlja žive, realistične barve in uravnotežen kontrast. Zaradi prilagodljivosti zaslon zagotavlja gladko in naravno sliko v kakšnem svetlobnem okolju. To omogoča funkcija Vision Booster, ki deluje z naprednim algoritmom za optimizacijo slikanja. Zaslon je opremljen tudi z zaščito pred škodljivo modro svetlobo, ki jo boste cenili predvsem pri dolgotrajni uporabi.
Srce tabličnega računalnika je zmogljiv 8-jedrni procesor Exynos 1380, ki skupaj z naprednim operacijskim sistemom Android 13 zagotavlja hitro in nemoteno delovanje vseh aplikacij. Poleg tega lahko notranjo shrambo s kartico microSD razširite do 1 TB, tako da lahko shranite ogromno podatkov.

Galaxy Tab S9 FE+ ima baterijo z impresivno zmogljivostjo 10090 mAh, ki omogoča dolgotrajno uporabo tabličnega računalnika brez polnjenja. Poleg tega ga lahko uporabljate kot banko energije, samo povežite ga s kablom USB-C in nič vam ne bo preprečevalo polnjenja pametnega telefona. Čeprav je tablični računalnik elegantnega videza, gre za precej robustno napravo z oceno IP68.
Tablični računalnik je opremljen z vrhunsko kamero, ki poskrbi, da so vaši video klici vedno videti profesionalno, in stereo zvočnikiAKG, ki poskrbijo za odličen zvokvaših večpredstavnostnih vsebin. Poleg tega njegova zasnova ne osupne le na prvi pogled, temveč je tudi ergonomsko oblikovana za udobno držanje in uporabo.
Galaxy Tab S9 FE+ je vaš nepogrešljivi spremljevalec za vsakodnevno delo, študij ali zabavo, zasnovan tako, da izpolnjuje zahteve tudi najbolj zahtevnih uporabnikov. Z izboljšanim pisalom S Pen, ki se z magnetnim sistemom pritrdi na hrbtno stran, lahko svojo ustvarjalnost še nadgradite.
Funkcije:
Tehnični parametri:
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem | Android |
|---|---|
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 12,4 " |
| Ločljivost zaslona | 2560x1600 |
| Tehnologija prikaza | LCD |
| Pomnilnik | |
| Notranji pomnilnik | 128 GB |
| Operativni pomnilnik | 8 GB |
| Reža za pomnilniško kartico | Da |
| Napajanje in baterija | |
| Sistemski priključek | USB-C |
| Kapaciteta baterije | 10090 mAh |
| Komunikacija | |
| Hitri podatki LTE | Da |
| Wi-fi je | Da |
| NFC | Da |
| Bluetooth | Da |
| Reža za SIM | Ne |
| GPS za navigacijo | Da |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Šasija | aluminij |
| Barva | siv |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 185,4 mm |
| Širina dimenzije | 285,4 mm |
| Globina dimenzije | 6,5 mm |
| Teža | 627 g |