| Osupljiv 120 Hz zaslon AMOLED |
| Zmogljivost procesorja Snapdragon za najzahtevnejše |
| Odporna tablica tudi za dež |
| S Pen bo spodbudil vašo ustvarjalnost |
11-palčni dinamični zaslon AMOLED 2X, ločljivost 2560 × 1600 px, 120 Hz, Wifi, Bluetooth, GPS, 8 GB RAM, odpornost IP68, baterija 8400 mAh, Android 13

Galaxy AI je tu
Prišlo je novo obdobje inovacij! Galaxy AI je tu, da vam pomaga, sprosti
ustvarjalnost, poveča produktivnost in odpre vrata novim možnostim.
Z vključitvijo naprednih tehnologij umetne inteligence ta telefon uporabnikom
ponuja edinstvene funkcije generiranja besedila, glasu in
slik.
Te zmožnosti umetne inteligence so bistvene za urejanje fotografij
v Galeriji, kjer lahko s funkcijo generativnega urejanja urejate
predmete na fotografijah ali celo zapolnite ozadje slike.

Samsung Galaxy Tab S9 WIFI navdušuje z izjemno zmogljivostjo, visoko vzdržljivostjo in dinamičnim zaslonom AMOLED 2X z osupljivimi barvami, ki jih boste cenili tako pri lastni ustvarjalnosti kot pri gledanju filmov in igranju iger.
Popolna slika, ki vam prihrani oči
Uživajte v zabavi na čudovitem 11-palčnem zaslonu z ločljivostjo 2560×1600 pik. Na zaslonu Dynamic AMOLED 2X je pri vseh ravneh svetlosti vse realistično. Vsaka podrobnost je ostra in jasna zaradi širokega razpona živih barv in prave črnine, ki jih zagotavlja izboljšana podpora HDR10+. Frekvenca osveževanja je do 120 Hz, zato se slika pomika gladko in brez zakasnitve. Tablični računalnik je opremljen s tehnologijo Eye Comfort, ki je podprta s certifikatom Eye Care in zmanjšuje obremenitev oči z zmanjšanjem modre svetlobe za več kot 70 odstotkov.
Funkcija Vision Booster avtomatsko prilagodi raven svetlosti, tako da lahko zaslon jasno vidite tudi na poletnem soncu. Po drugi strani pa se svetlost zaslona v senci in temi zmanjša, da se prihrani energija baterije.

Sodobna zasnova
TablicaGalaxy Tab S9 vas bo navdušila z brezhibno gladkim videzom s peskanim zaključkom in kovinskim okvirjem, ki izžareva kakovost. Vsakič, ko ga boste uporabili, ga boste občutili v roki. Izjemna zmogljivost se skriva v izjemno tanki zasnovi, ki meri le 5,9 mm. 11-palčna tablica tehta le 498 g in je tako najmanjša in najlažja v seriji Galaxy Tab S9.
Tablični računalnik za igralce
Zaradi visokokakovostnega zaslona lahko odlično uživate v vsaki igri. Izjemno hiter procesor Snapdragon® 8 Gen 2 For Galaxy zagotavlja visoko zmogljivost ob optimalnem varčevanju z energijo. Grafično jedro zagotavlja pristne odseve in sence v 3D igralnih okoljih, zato se boste popolnoma potopili v igro. Igralno izkušnjo dopolnjuje prostorski zvok Dolby Atmos iz štirih zvočnikov AKG.

Smart Pen S Pen
Priloženo pisalo S Pen je enostavno in udobno za držanje. Ko pišete z njim, imate zaradi neverjetno majhnega zamika občutek, kot da pišete s pravim peresom na klasičen papir. Pisalo S Pen je tako kot tablični računalnik odporno na vodo z oceno IP68. Izboljšana je tudi celotna tehnologija z zvišano občutljivostjo konice , ki omogoča manj naključnih klikov. Z magnetno pritrditvijo in dvosmernim polnjenjem ga preprosto pritrdite in napolnite.
PisaloS Pen je prilagojeno za beležke, risanje, skiciranje in hitre skice. Z integrirano aplikacijo GoodNotes, ki je za eno leto brezplačna, lahko preprosto zapišete, kar vam pade na pamet. Rokopisno besedilo lahko pretvorite v strojno pisanje v številnih aplikacijah – na primer v Googlu, sporočilih in zemljevidih.
Kreativnost
Galaxy Tab S9 misli tudi na umetnike, saj vam ponuja programsko opremo Clip Studio Paint, ki je opremljena s pripomočki in je 6 mesecev brezplačna. Pisalo S Pen z dotikom spremenite v različne čopiče in uresničite svoje najbolj divje vizije. S funkcijo Multi Control lahko svoje stvaritve prenašate med drugimi napravami Galaxy.
Tablični računalnik je opremljen s sprednjo in zadnjo kamero
z ločljivostjo 12 in 13 megapikslov. Videoposnetek podpira razkošno
4K (3840×2160) filmsko kakovost. Samodejno kadriranje vam
pomaga, da je objektiv telefona Galaxy S9 med fotografiranjem v središču
kadra.

Pretvorite tablični računalnik v prenosni računalnik
Vse tablične računalnike serije Galaxy Tab S9 lahko opremite s tipkovnico in pokrovom za ploščico na dotik, ki vam pomagata pri opravljanju dela. S podporo DeX lahko delate kot s standardnim osebnim računalnikom in se s priročno brezžično platformo hitro in preprosto povežete z drugimi napravami Galaxy.
Zanesljivost in vzdržljivost
Gladek kovinski okvir Armor Aluminumščiti tablični računalnik pred udarci in padci. Zagotavlja elegantno zaščito. Ni vam treba skrbeti, če vas ujame dež in se tablični računalnik zmoči, saj je zasnovan za vremenske razmere. Z oceno IP68**je prva tablica Galaxy Tab S, ki je odporna na vodo in prah.
Toda tablicaGalaxy S9 je zanesljiva tudi programsko –
Samsung Knox spremlja vse vaše podatke in biometrične
podatke. Upravitelj dovoljenj vas bo obvestil, če določene aplikacije sledijo
vaši dejavnosti ali shranjujejo podatke. V nastavitvah lahko vse prilagodite
svojim potrebam.

Izvrstna zmogljivost baterije
Z baterijo s kapaciteto 8400 mAh ima tablični računalnik dovolj energije, da lahko z njim preživite ves dan, in ima celo rezervo, če bi morali napolniti telefon. Svoj pametni telefon Samsung Galaxy povežite s kablom USB-C in polnjenje bo poskrbelo za vse.
Glavne prednosti:
Kamera:
Parametri:
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem | Android |
|---|---|
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 11 " |
| Ločljivost zaslona | 2560x1600 |
| Tehnologija prikaza | Amoled |
| Pomnilnik | |
| Notranji pomnilnik | 128 GB |
| Operativni pomnilnik | 8 GB |
| Reža za pomnilniško kartico | Da |
| Napajanje in baterija | |
| Sistemski priključek | USB-C |
| Kapaciteta baterije | 8400 mAh |
| Podpora OTG USB | Da |
| Komunikacija | |
| Podpira dve karti SIM | Ne |
| Hitri podatki LTE | Ne |
| Wi-fi je | Da |
| NFC | Ne |
| Bluetooth | Da |
| Reža za SIM | Ne |
| GPS za navigacijo | Da |
| Nakupna opcija | Ne |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Šasija | aluminij |
| Barva | siv |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 165,8 mm |
| Širina dimenzije | 254,3 mm |
| Globina dimenzije | 5,9 mm |
| Teža | 498 g |