| 4K snemanje spredaj in zadaj |
| Zanesljiva pot zahvaljujoč GPS |
| Čista slika tudi ponoči |
| ADAS skrbi za varnejšo vožnjo |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 25. 5. pri vas doma |
špičková kamera do auta, natáčanie až v 4K rozlíšení, integrované GPS, nočný režim 3D DNR + HDR, 5MPx Sony snímač, ADAS
Ta kamera je naslednica doslej najbolje prodajane avto kamere 70 Mai Dash Cam Pro. Od svoje predhodnice se razlikuje predvsem po vgrajenem GPS modulu in višji ločljivosti snemanja videa, ki znaša 3840×2160 (Ultra HD). Tako kot pri 70 Mai Dash Cam Pro ima tudi 70Mai A800S vključen sistem ADAS (Advanced Driver Assistance Systems), ki vam med vožnjo pomaga z opozorili pred zapustitvijo voznega pasu in pred trkom, kar vam pomaga preprečiti prometno nesrečo. Ključno pa je, da gre za komplet sprednje in zadnje kamere.
Oči tudi zadaj
Del seta je tudi zadnja kamera 70mai RC06, s katero lahko
jasno posnamete vse pomembne podrobnosti tudi iz zadnjega dela vozila, kar
zagotavlja dokaze npr. ob nesreči ali pa zajame pokrajino med vašim potovanjem
z avtomobilom. Skratka, gre za inteligentnega pomočnika pri vožnji in
neustrašnega zaščitnika pri parkiranju.
Nočni vid
Kamera A800S dosega osupljive videoposnetke ter živo in čisto sliko tudi
v slabih svetlobnih pogojih s pomočjo tehnologije 3D DNR (Dynamic Noise
Reduction), objektiva z zaslonko F/1,8 in inteligentnega algoritma, ki znatno
zmanjša šum slike in samodejno prilagodi ravnovesje osvetlitve.
Povečana varnost vožnje z ADAS
A800S je več kot le zanesljiva potovalna kamera. Ko zaženete vozilo, A800
samodejno začne snemati in aktivira ADAS (Advanced Driver-Assistance System),
ki vam med vožnjo pomaga z opozorili o zapustitvi voznega pasu, kar vam
pomaga preprečiti prometno nesrečo.
Zaščita vozila med parkiranjem Parking Surveillance Mode (na voljo le z uporabo 70mai Hardware Kit za napajanje kamere, ki ni vključen v pakiranje)
Integriran modul GPS
Integriran modul GPS v potovalni kameri obdeluje podatke učinkoviteje in
hitreje. Deluje kot natančen potovalni računalnik, podatke pa si lahko
ogledate v aplikaciji 70mai. Podatki vključujejo: število kilometrov, doseg,
povprečno hitrost, maksimalno hitrost, trajanje itd.
Parametri:
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 3 " |
|---|---|
| Ločljivost kamere | 5 Mpx |
| Zorni kot | 139 ° |
| Pomnilnik | |
| Reža za pomnilniško kartico | Da |
| Napajanje in baterija | |
| Kapaciteta baterije | 500 mAh |
| Zaslonka objektiva | f/1.8 |
| Komunikacija | |
| Video zvočni sistem | Da |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Največja podprta ločljivost | 3840px |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 59,8 mm |
| Širina dimenzije | 88,8 mm |
| Globina dimenzije | 36,3 mm |
| Teža | 575 g |
| Ostalo | |
| Druge funkcije (nadzorne kamere) | Samodejni vklop po zagonu |
Dobro razmerje med ceno in kakovostjo
Zahvaljujemo se vam za vaš pregled in nakup. Prijeten dan.
, potem je kamera okvarjena ali slabo ožičena, obrnite se na sodelavce na reklamace@sunnysoft.cz
. Pozdravi
www.SUNNYSOFT.cz.