| Vzdržljiv najlon za varnost |
| Sprednji žep poskrbi za vse |
| Štiri različice se popolnoma prilegajo |
| Pašček in pisalo pri roki |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 21. 5. pri vas doma |
Kovček iz najlona visoke trdnosti 168D, sprednji žep, na voljo v 4 različicah, črn
Nosilni kovček je izdelan iz izredno vzdržljivega najlona 168D. Na voljo je v štirih različicah, ki ustrezajo vsem vašim potrebam. Kovček ima sprednji žep s ključavnico. Na voljo so različice z držalom za pero na dotik, zaščitno folijo ali npr. ramenski trak z največ. dolžina 185 cm.
| Vrsta dodatne opreme | |
| Za tip naprave | Mobilni terminal |
|---|---|
| Konstrukcija, material in barva | |
| Tip ohišja | Univerzalen |
| Vodoodporen, odporen na prah | Ne |
| Priponka | za skupino, na vratu |
| Material | Tekstil |
| Barva | črn |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 180 mm |
| Širina dimenzije | 115 mm |
| Globina dimenzije | 65 mm |