| Za naročilo |
|---|
| Blago bomo zagotovili na podlagi naročila. O dobavi boste obveščeni po prejemu naročila ali nam pišite. |
Ohišje za ploski skener Zebra TC53-TC58, odporno na padce, črno
Trpežno Zebra TC53-TC58 ohišje za optični bralnik zagotavlja najboljšo zaščito pred udarci. Ohišje je zaščiteno pred prahom, grobim rokovanjem in nenamernim padajem z višine. Zasnovan je za največjo učinkovitost uporabnika .
Ohišje je edino tovrstno na trgu, ki je združljivo s paketom Zebra z dvema vložkoma (SHIM-CRD-NGTC5). V tem primeru bo vaš optični bralnik vedno varen.
Ohišje je poreklo iz Francije, pri izdelavi pa je bila upoštevana ekologija, zato je izdelano iz 30 % recikliranih materialov. Prav tako ga je mogoče 100-odstotno reciklirati.
| Vrsta dodatne opreme | |
| Za tip naprave | Mobilni terminal |
|---|---|
| Konstrukcija, material in barva | |
| Zasnova ohišja | Zadnja platnica |
| Tip ohišja | Dogovorili |
| Vodoodporen, odporen na prah | Ne |
| Priponka | pri roki |
| Material | Silikon/guma |
| Barva | črn |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 241 mm |
| Širina dimenzije | 129 mm |
| Globina dimenzije | 35 mm |