| Natančne poteze z 8192 ravnmi pritiska |
| Bolj tekoče risanje z odzivnostjo 266 RPS |
| Elegantno kolesce za hitro upravljanje |
| Velika površina za svobodo ustvarjanja |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 28. 5. pri vas doma |
Tablica za risanje XPPen Deco 02, občutljivost na pritisk: 8192 ravni, aktivno območje: 10×5,63 palca, ločljivost: 5080 LPI, hitrost odziva: največ 266 RPS.
Risalna tablica XPPen Deco 02 se ponaša z elegantnim srebrnim kolescem za pomikanje z votlo zrcalno prevleko, ki je zasnovana za izboljšanje vašega ustvarjalnega dela. To tiho kolesce za pomikanje omogoča neopazne nastavitve parametrov, seveda pa lahko kolesce pomikate v obe smeri za enostavno navigacijo in natančen nadzor v delovnem prostoru. Novo napredno pasivno pero (pisalo) XPPen P06 deluje kot klasični svinčnik in je posebej zasnovano za tablični računalnik Deco 02. Združuje moderen in tehničen slog oblikovanja z udobnim oprijemom za visoko učinkovitost dela. Druge oblikovne značilnosti pisala vključujejo edinstveno šestkotno obliko, nedrseč prožen ročaj, ki se ne prijema, in polprozorno konico, ki je zaključena z gumijasto konico. Grafična tablica Deco 02 ponuja impresivnih 8192 stopenj občutljivosti pritiska pisala, kar omogoča hiter in gladek premik z vsakim potegom.
Z največjo hitrostjo odziva 266 RPS so linije bolj gladke in delujejo hitreje. Tablični računalnik je v celoti prevlečen z risalno folijo za večjo vzdržljivost in je debel le 9 mm, zato ga je zelo enostavno prenašati. Risalna tablica Deco 02 ima šest okroglih, prilagodljivih tipk za bližnjice, ki so zlahka dostopne s konicami prstov, kar zagotavlja zelo ergonomično in udobno delovno platformo. Delovna površina velikosti 254×143 mm (10×5,63 palca) ponuja veliko prostora za enostavno risanje in ustvarjanje. Zasnovan je za desničarje in levičarje, zato lahko lahko preklapljate med desničarskim in levičarskim načinom. Gonilnik XPPen podpira operacijske sisteme Windows 10/8/7 in Mac OS različice 10.10 in višje, združljiv pa je tudi s priljubljenimi umetniškimi programi, kot so Photoshop, SAI, Illustrator, Clip Studio in drugi.
Funkcije:
| Grafični tablet | |
| Tehnologija | Elektromagnetna indukcija |
|---|---|
| Širina aktivnega območja | 254 mm |
| Višina aktivnega območja | 143 mm |
| Ravni tlaka | 8192 |
| Ločljivost plasti zaznavanja | 5080 |
| Hitrost odziva prek kabla | 266 rps |
| Natančnost | 0,03 mm |
| Število nastavljivih gumbov | 8 |
| Pisalo | Pasivni peresnik brez baterije |
| Brezžična povezava | Ne |
| Vmesnik | USB-C |
| Operacijski sistem | |
| Združljivost z operacijskim sistemom | Microsoft Windows, Sistem macOS |
| Zaslon | |
| Prikaz | Ne |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 210 mm |
| Širina dimenzije | 362 mm |
| Globina dimenzije | 8,9 mm |