| Natančne poteze brez zakasnitev |
| 8192 ravni za podrobnosti |
| Ustvarjajte brezžično več kot 10 ur |
| Osem bližnjic pospeši ustvarjanje |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 4. 5. pri vas doma |
Grafična tablica XPPen Deco MW (aktivna površina 8×5 palcev) z brezbaternim pisalom X3 Elite in 8 bližnjicami, združljiva s sistemi Chrome OS, Windows.
Razširite svoja ustvarjalna obzorja z vrhunsko brezžično risalno tablico z neverjetno bogatimi možnostmi in široko združljivostjo med operacijskimi sistemi in umetniško programsko opremo. Računalniška grafična tablica XPPen Deco MW je opremljena z novim pisalom X3-Smart-Chip, ki vam bo zagotovilo še kakovostnejšo izkušnjo risanja, zlasti hitrejši odziv, stabilnejše delovanje in natančnejše pozicioniranje. Z 8192 ravnmi občutljivosti na pritisk in funkcijo nagiba do 60 stopinj lahko enostavno oblikujete fine linije in ustvarite svoje edinstvene mojstrovine. Vaše brezmejno umetniško izražanje si zasluži orodje, ki ga zna izraziti.
Risalna tablica Deco MW je dodatno opremljena z osmimi bližnjičnimi tipkami, ki jih je mogoče prilagoditi različnim potrebnim kombinacijam tipk in tako nadomestiti računalniško tipkovnico. Nabor otipljivih izboklin na tipkah vam omogoča hitro prepoznavanje prave bližnjične tipke, tudi v temi, kar vam pomaga pospešiti delo. Deco MW je združljiv s sistemi Windows 7 (ali novejšimi), Mac OS X 10.10 (ali novejšimi), Android 6.0 (ali novejšimi), Chrome OS 88 (ali novejšimi) in Linux. Enako dobro zna delovati z večino glavne umetniške programske opreme, vključno s Photoshopom, Illustratorjem, SAI, GIMP-om, Krito, MediBang Paintom, FireAlpaco, Blenderjem in drugimi.
Risalna tablica Deco MW je opremljena z litijevo baterijo velike kapacitete (1000 mAh/3,7 V) za več kot 10 ur delovanja, ki ohranja zmogljivost ves dan. To tablico vzemite s seboj, kamor koli želite, in izrazite svoje navdihe v trenutku, ko se pojavijo. Tanko ohišje naprave s primerno velikostjo in privlačno taktilno izkušnjo boste zlahka prenašali na potovanjih. Svoji ustvarjalnosti lahko daste duška kadar koli in kjer koli. Nevidne predstave in resnične predstavitve loči le ena risalna tablica Deco. Izdelek je na voljo v 2 živahnih barvnih različicah (črna, rožnata).
Lastnosti:
| Grafični tablet | |
| Tehnologija | Elektromagnetna indukcija |
|---|---|
| Širina aktivnega območja | 203 mm |
| Višina aktivnega območja | 127 mm |
| Ravni tlaka | 8192 |
| Ločljivost plasti zaznavanja | 5080 |
| Hitrost odziva prek kabla | 200 rps |
| Hitrost brezžičnega odziva | 200 rps |
| Število nastavljivih gumbov | 8 |
| Pisalo | Pasivni peresnik brez baterije |
| Brezžična povezava | Ne |
| Vmesnik | USB-C, Bluetooth |
| Operacijski sistem | |
| Združljivost z operacijskim sistemom | Android, Microsoft Windows, Sistem macOS |
| Zaslon | |
| Prikaz | Ne |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 259,8 mm |
| Širina dimenzije | 157,8 mm |
| Globina dimenzije | 8,8 mm |
| Teža | 500 g |