| Ustvarjajte profesionalno tudi na poti |
| 16.384 ravni s popolno natančnostjo |
| Pristne barve za žive ilustracije |
| Velik 12,2-palčni zaslon brez kompromisov |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 27. 5. pri vas doma |
Profesionalna grafična tablica 12,2" X-paper IPS zaslon, 2160×1440, aktivna površina 263×148 mm, 16 384 ravni pritiska, ločljivost zaznavne plasti 2540 lpi
Predstavte si grafickú tvorbu v štúdiovej kvalite – no nie nevyhnutne v štúdiu. XPPen ArtMobile vám umožní tvoriť na cestách ako profesionál. Integruje to najlepšie z profesionálneho štúdia do tenkého tabletu s veľkosťou 12,2 palca. Privedie akúkoľvek víziu k životu ako nikdy predtým, a to vďaka dokonalej mobilite. Priložený stylus X3 Pro je vybavený výkonným čipom určeným na kreslenie, 16 tisícami úrovní prítlaku a technológiou EMR (elektromagnetická rezonancia), čím zvyšuje latku toho, ako by malo kreslenie a tvorba na tablete pôsobiť – jemne, presne a plynulo. XPPen ArtMobile reprodukuje ohromujúce obrázky s vernými farbami vďaka širokému farebnému gamutu 109 % sRGB a neuveriteľnému rozsahu 16,77 milióna farieb. Vďaka tomu aj tie najfarebnejšie umelecké diela ožijú s bezkonkurenčnou živosťou a presnosťou.
Kľúčové vlastnosti:
| Grafični tablet | |
| Pisalo | Pasivni peresnik brez baterije |
|---|---|
| Brezžična povezava | Da |
| Vmesnik | USB-C |
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 16 " |
| Tehnologija prikaza | IPS |
| Kontrastno razmerje | 1200:1 |
| Zorni kot | 178 ° |
| Barvni razpon Adobe RGB | 82 % |
| Barvni obseg NTSC | 77 % |
| barvno območje sRGB | 109 % |
| Prikaz | Da |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 192 mm |
| Širina dimenzije | 279 mm |
| Globina dimenzije | 6,9 mm |
| Teža | 599 g |