| Ustvarjajte kjerkoli z lahkoto |
| Nežni potezi z 8192 ravnmi |
| Upravljajte delo s 6 bližnjicami |
| Uživajte v jasnem Full HD zaslonu |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 25. 5. pri vas doma |
Grafický tablet XPPEN Artist 10, 2. generácia s perom X3, 10,1" multifunkčný displej, rozlíšenie 1920×1080p, 6 tl. pre klávesové skratky, podpora Win/MacOS/Android
Idealen prenosni grafični tablični računalnik za na pot.
XPPen Artist 10 2. generacije je idealen prenosni grafični tablični računalnik ne le za grafike in umetnike, ki lahko grafično tablico uporabljajo za digitalno ustvarjanje doma in na poti. Artist 10 ima 10,1" IPS-ADS zaslon, na katerega lahko rišete z ravnijo pritiska do 8192. 6 gumbov za nastavljive bližnjice vam zagotavlja največjo funkcionalnost, hitrost in udobje.
Večnamenska grafična tablica z jasnim zaslonom
Grafična tablica XPPen Artist 10 (2. generacija) je zasnovana
ne le za grafično ustvarjalno delo.
Zahvaljujoč njenemu 10,1" IPS zaslonu z ločljivostjo
1920×1080p lahko po povezavi z drugimi podprtimi napravami uživate
tudi v gledanju priljubljenih filmov ali igranju
najljubših iger. Aktivna površina zaslona je
224,49×126,7 mm, vidni kot pa 178°. 
Sodoben stylus
V paketu je priloženo pisalo X3 Elite. To najsodobnejše
pisalo, ki ne potrebuje baterij, ima heksagonalno obliko proti zdrsu in trden
oprijem, ki se ne drobi in trdno stoji v vaši roki. Prednosti tega pisala so
daljša življenjska doba, teža le 3 grame
in hitrejši odziv. Pri risanju in pisanju boste zagotovo cenili tudi možnost
nagiba peresa 60°. Zahvaljujoč 8192 ravnem
pritiska lahko pisalo ustvarja dela natančno po vaših željah.
S pisalom boste lahko risali bolj naravne in nežne poteze.

Prilagoditev na dosegu roke
Odkrijte 6 gumbov za bližnjice, ki jih je mogoče prilagoditi
različnim potrebnim kombinacijam bližnjic in tako nadomestijo računalniško
tipkovnico. Na gumbih so nameščene taktilne izbokline, ki vam
omogočajo njihovo hitro prepoznavo in izbiro prave bližnjice tudi v temnem
okolju.

Široka podpora programom in operacijskim sistemom Podpira
operacijske sisteme Windows 7 (in novejše), Chrome OS 88 (in novejše), Linux
(določene različice), Mac OS X® 10.10 in novejše.
Grafične tablice delujejo z večino glavnih umetniških programov, vključno
s Photoshop, Illustrator, SAI, GIMP, Krita, MediBang Paint, FireAlpaca,
Blender in drugimi..

Parametri:
Ste pravkar kupili novo grafično tablico XPPEN? Ne pozabite na svoj računalnik prenesti ustreznih gonilnikov.
Prevelik pritisk pisala lahko na dotični površini povzroči vdolbine ali druge poškodbe.
| Grafični tablet | |
| Tehnologija | Elektromagnetna indukcija |
|---|---|
| Širina aktivnega območja | 225 mm |
| Višina aktivnega območja | 127 mm |
| Ravni tlaka | 8192 |
| Ločljivost plasti zaznavanja | 5080 |
| Natančnost | 0,5 mm |
| Število nastavljivih gumbov | 6 |
| Pisalo | Pasivni peresnik brez baterije |
| Brezžična povezava | Ne |
| Vmesnik | USB-C |
| Operacijski sistem | |
| Združljivost z operacijskim sistemom | Android, Microsoft Windows, Sistem macOS |
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 10,1 " |
| Ločljivost zaslona | 1920x1080 Full HD |
| Tehnologija prikaza | IPS |
| Kontrastno razmerje | 1000:1 |
| Zorni kot | 178 ° |
| Barvni razpon Adobe RGB | 88 % |
| Barvni obseg NTSC | 85 % |
| barvno območje sRGB | 120 % |
| Prikaz | Da |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 173 mm |
| Širina dimenzije | 299 mm |
| Globina dimenzije | 13 mm |