| Natančne poteze z 8192 stopnjami |
| Lahek tablični računalnik za na pot |
| Naravno risanje z nagibom |
| Enostavna povezava prek USB-C |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 27. 5. pri vas doma |
Osnovna grafična tablica, dimenzije 315×222,9×12,5 mm, brezbaterijsko pisalo P01, podpira nagib pisala 60°, ločljivost 5080LPI, USB-C
Objavte svoj pravý tvorivý potenciál s cenovo dostupným grafickým tabletom Deco Fun L. Tablet sa pýši najmä svojím neuveriteľným výkonom a kompaktnou veľkosťou, čo z neho robí ideálneho spoločníka nielen na prácu, ale aj na hranie videohier, ako je napríklad OSU!.
Efektívny a účinný pri práci
Tablet je možné využiť pri on-line pracovných poradách. Pomáha
zefektívniť a zrýchliť prácu. Pomocou tabletu môžete písať
alebo skicovať, dopĺňať grafy alebo komentáre. Je
to moderný a efektívny spôsob, ako rýchlo predložiť svoje návrhy a nápady kolegom, nadriadeným alebo klientom. Navyše sa tablet hodí na rýchle
digitálne podpisovanie zmlúv a dokumentov.
Prenosný a elegantný
Zažite ľahký a elegantný dizajn tabletu Deco Fun L.
S hrúbkou iba 12,5 mm je tablet ideálnym
partnerom na cesty, ktorého ľahko vložíte do svojej tašky. Súčasťou
balenia je bezbatériový stylus P01. Pri kreslení a písaní
iste oceníte aj možnosť náklonu pera 60°. Vďaka
8192 úrovniam prítlaku dokáže stylus vytvárať diela
presne podľa vašich predstáv. So stylusom budete môcť kresliť
prirodzenejšie a jemné ťahy.

Plug and play
Deco Fun L je navrhnutý pre jednoduché pripojenie plug-and-play. Pripojte ho a ste pripravení začať svoju kreatívnu cestu. Pre pokročilé nastavenia, ako
je tlak pera, si stiahnite ovládač a vykonajte jednoduchú inštaláciu
v 3 krokoch.

Rozšírená kompatibilita
Tablet je kompatibilný s notebookmi a počítačmi s operačným systémom
Windows 7 (alebo novší, podpora WIN 11), Mac
OS X 10.10 (alebo novší, podpora macOS Monterey), Chrome OS
88 (alebo novší, nemusí dobre fungovať s niektorými
skladacími/odnímateľnými Chromebookmi), Linux.
Oproti niektorým predchádzajúcim modelom podporuje aj pripojenie
k zariadeniam Android 6.0 a vyššie. Pre pripojenie tabletu
však musí telefón alebo tablet podporovať USB OTG.
Podporuje väčšinu softvéru pre digitálnu prácu, vzdialené vzdelávanie,
kreslenie a animáciu vrátane Microsoft Office, Zoom, Skype, Adobe,
Photoshop, SAI a ďalších.

Softvér pre používateľov XPPEN
Pre používateľov grafických tabletov XP-PEN pripravil výrobca možnosť
stiahnutia programov pre prácu, ale aj zábavu. Bližšie informácie a podmienky nájdete na stránkach výrobcu

Vlastnosti:
Technické parametre:
| Grafični tablet | |
| Tehnologija | Elektromagnetna indukcija |
|---|---|
| Širina aktivnega območja | 254 mm |
| Višina aktivnega območja | 159 mm |
| Ravni tlaka | 8192 |
| Ločljivost plasti zaznavanja | 5080 |
| Hitrost odziva prek kabla | 220 rps |
| Število nastavljivih gumbov | 0 |
| Pisalo | Pasivni peresnik brez baterije |
| Brezžična povezava | Ne |
| Vmesnik | USB-C |
| Operacijski sistem | |
| Združljivost z operacijskim sistemom | Android, Microsoft Windows, Sistem macOS |
| Zaslon | |
| Prikaz | Ne |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 222,9 mm |
| Širina dimenzije | 315 mm |
| Globina dimenzije | 12,5 mm |