| Dostava na naslov | 9,59 € | 9. 4. pri vas doma |
Grafična tablica z zaslonom, aktivno območje 476×267 mm, pasivno pisalo, brezžična povezava
XPPEN Artist 22 ima presenetljivo velik 21,5-palčni zaslon z ločljivostjo Full HD 1080p in odlično 86-odstotno barvno natančnostjo NTSC (Adobe® RGB ≥ 90 %, sRGB ≥ 122 %). Odkrijte svoj pravi slikarski potencial s širšo paleto barv.
Lahka in hitra povezava
Artist 22 podpira povezljivost USB-C z USB-C. Enostavno povežite računalnik
iMac, Mac Book Pro ali Windows, ne da bi potrebovali adapter.
Izboljšajte svoje risarske sposobnosti
Tablični računalnik zaradi boljše natančnosti omogoča natančnejše risanje
s kazalcem, tudi v vseh štirih vogalih. Tako je risanje bolj zadovoljujoča
izkušnja.
Sinhronizirajte svojo ustvarjalnost
Z odzivnim časom 8 ms se Umetnik 22 hitro in natančno odziva na vsak gib
peresa na dotik. Vsaka poteza se hitro in gladko zabeleži na zaslonu, kar
olajša risanje.
Vselej pripravljen na vaš tok navdiha
Pero na dotik, ki ne potrebuje baterije, omogoča do 60° nagiba in
8192 stopenj občutljivosti na pritisk. Z njim lahko brez truda ustvarite
čudovite poteze in senčenje.
več možnosti, več zabave
Umetnika 22 lahko preprosto povežete s popolnoma opremljenim mobilnim
telefonom USB-C z operacijskim sistemom Android. Ta povezava otežuje
projiciranje zaslona mobilnega telefona na večji zaslon. Tablični računalnik
lahko uporabljate tudi za gledanje filmov, igranje iger ali poslušanje
glasbe.
Prilagojeno vam
Z nastavljivim stojalom lahko spreminjate kot prikaza od 16° do 90°. Tako se
lahko popolnoma prilagodi vašim potrebam, zato je bolj udoben in ga je lažje
ustvariti. Posebno zasnovana reža z odstranljivim zadnjim pokrovom poskrbi, da
so kabli zaščiteni in urejeni.
Razširjena združljivost
Artist 22 podpira operacijske sisteme Windows® 10/8/7 in Mac OS X® 10.10 (in
višje). Združljiv je tudi z znanimi programi za risanje, kot so Adobe®
Photoshop®, Illustrator®, SAI®, CDR®, GIMP®, Krita®, MediBang®,
FireAlpaca® in Blender® 3D.
Funkcije
Parametri
Ste pravkar kupili novo grafično tablico XPPEN? Ne pozabite prenesite v računalnik pravilno<a href=„/strani/drivers-for-xp-pen.html“> vozniki.
Prevelik pritisk pisala lahko povzroči vdolbine ali druge poškodbe na ploščici za dotik.
| Grafični tablet | |
| Tehnologija | Elektromagnetna indukcija |
|---|---|
| Širina aktivnega območja | 476 mm |
| Višina aktivnega območja | 267 mm |
| Ravni tlaka | 8192 |
| Ločljivost plasti zaznavanja | 5080 |
| Hitrost odziva prek kabla | 220 rps |
| Natančnost | 0,5 mm |
| Število nastavljivih gumbov | 5 |
| Pisalo | Pasivni peresnik brez baterije |
| Brezžična povezava | Da |
| Vmesnik | USB-C |
| Operacijski sistem | |
| Združljivost z operacijskim sistemom | Microsoft Windows, Sistem macOS |
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 21,5 " |
| Ločljivost zaslona | 1920x1080 Full HD |
| Tehnologija prikaza | Amoled |
| Povratne informacije | 8 ms |
| Zorni kot | 178 ° |
| Barvni razpon Adobe RGB | 90 % |
| Barvni obseg NTSC | 86 % |
| barvno območje sRGB | 126 % |
| Prikaz | Da |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 332 mm |
| Širina dimenzije | 538 mm |
| Globina dimenzije | 25,8 mm |