| Naravne poteze zahvaljujoč nagibu |
| Brez polnjenja, ustvarjate kadar koli |
| 8192 ravni za fine podrobnosti |
| Štiri bližnjice za hitrejše delo |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 7. 7. pri vas doma |
Grafična tablica, pasivno pisalo, 228,8 × 152,6 mm aktivne površine, podpora nagiba do 60°
Objavte svoj pravý tvorivý potenciál s novým grafickým tabletom G960S. Tablet disponuje rôznymi funkciami, ktoré si môžete sami nastavovať a ešte viac tak zlepšiť pohodlie, ale aj efektivitu pri práci. Poskytnuté vám budú napríklad programovateľné tlačidlá a celý rad efektov.
Praktický
G960S vám poskytuje praktický PH3 stylus, ktorý vďaka svojej pasívnej
funkcii nemusíte nijako nabíjať. Kresliť tak môžete kedykoľvek a kdekoľvek, kde vás práve pochytí inšpirácia.
Všetko na dosah ruky
Zjednodušte si maľovanie vďaka štyrom programovateľným tlačidlám, ktoré
je možné nastaviť pre rôzne funkcie či klávesové skratky. Ich elegantný
dizajn ich umiestňuje hneď po strane tabletu pre to najľahšie použitie.
Podpora prirodzeného náklonu
Tablet poskytuje funkciu náklonu až do 60 stupňov a rýchlo reaguje na pohyb
Vašej ruky. Teraz už nemusíte v programe stále znova a znova upravovať
smer štetca. Tieňovanie do svojej kresby pridáte ľahko jednoduchým
naklonením pera.
Pravý potenciál
Vďaka 8192 úrovniam prítlaku dokáže stylus vytvárať diela presne podľa
vašich predstáv. So stylusom budete môcť kresliť prirodzenejšie a jemné
ťahy, ktoré vám dovolia odomknúť pravý potenciál vašich schopností.
Všestrannosť a kompatibilita.
XP-Pen G960S je kompatibilný so systémami Windows® 7/8/10, Mac OS X®
10.10 a vyšším, Android 6.0 a vyšším a spolupracuje s väčšinou
hlavných kreatívnych softvérov vrátane programov Photoshop®, SAI®,
Painter®, Illustrator®, Clip Studio®, GIMP®, Medibang®, Krita®, Fire
Alpaca®, Blender® 3D a ďalších.
Vlastnosti:
| Grafični tablet | |
| Tehnologija | Elektromagnetna indukcija |
|---|---|
| Širina aktivnega območja | 228,8 mm |
| Višina aktivnega območja | 152,6 mm |
| Ravni tlaka | 8192 |
| Ločljivost plasti zaznavanja | 5080 |
| Hitrost odziva prek kabla | 266 rps |
| Natančnost | 0,4 mm |
| Število nastavljivih gumbov | 4 |
| Pisalo | Pasivni peresnik brez baterije |
| Brezžična povezava | Ne |
| Vmesnik | USB-C |
| Operacijski sistem | |
| Združljivost z operacijskim sistemom | Android, Microsoft Windows, Sistem macOS |
| Zaslon | |
| Prikaz | Ne |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 209,5 mm |
| Širina dimenzije | 319,5 mm |
| Globina dimenzije | 10 mm |
| Teža | 10 g |