| Rišite neposredno na zaslonu FHD |
| Naraven nagib peresa 60° |
| 8192 ravni pritiska za podrobnosti |
| Red Dial pospeši ustvarjanje |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 22. 5. pri vas doma |
Grafična tablica, aktivna površina 294×165 mm, naraven nagib peresa do 60°
Spoznajte svoje kreativne sposobnosti z novim grafičnim tabličnim
računalnikom podjetja XPPen.
Artist 13.3 Pro prihaja z velikim 13,3-palčnim zaslonom in
ponuja ločljivost Full HD, ki vam omogoča risanje, oblikovanje, modeliranje in
ustvarjanje neposredno na grafični tablici.
Hkrati s tablico prejmete še kabel 3-v-1, ki vas bo rešil nenehnega
odpletanja zapletenih kablov.
Kreativen navzven, produktiven navznoter
Kreativni vmesnik Red Dial združuje 8 popolnoma prilagodljivih bližnjičnih
tipk, zasnovanih tako, da bo vaš ustvarjalni delovni proces čim bolj tekoč.
Rdeči gumb se udobno prilega vaši roki in ga je mogoče skupaj z bližnjicami
programirati za različne uporabne ukaze.
Velikost zaslona, primerljiva z vašim prenosnikom
Artist 13.3 Pro ima 13,3-palčni zaslon, ki je po velikosti najbližje vašemu
vsakdanjemu prenosnemu računalniku. Tablico lahko tako skupaj s prenosnikom
pospravite v torbo in začnete ustvarjati kjer koli vas obide kreativni
navdih.
Za karkoli ga potrebujete
Ustvarjajte neposredno na njegovem popolnoma laminiranem zaslonu FHD, ki je
idealen za risanje, animacijo, fotografijo, modo, arhitekturno oblikovanje in
še veliko več. Z Artist 13.3 Pro bo vaša kreativnost vedno korak pred
drugimi!
Podpora naravnega nagiba
Tablica omogoča funkcijo nagiba do 60 stopinj in se hitro odziva na gibanje
vaše roke. Zdaj vam v programu ni treba več nenehno prilagajati smeri
čopiča. Senčenje v svojo risbo dodate preprosto z nagibom peresa.
Pravi potencial
Zahvaljujoč 8192 stopnjam pritiska lahko pisalo ustvarja dela natanko po
vaših željah. S pisalom boste lahko risali bolj naravne in fine poteze, kar
vam omogoča, da odklenete pravi potencial svojih sposobnosti.
Lastnosti:
Parametri:
| Grafični tablet | |
| Tehnologija | Elektromagnetna indukcija |
|---|---|
| Širina aktivnega območja | 294 mm |
| Višina aktivnega območja | 165 mm |
| Ravni tlaka | 8192 |
| Ločljivost plasti zaznavanja | 5080 |
| Hitrost odziva prek kabla | 220 rps |
| Natančnost | 0,25 mm |
| Število nastavljivih gumbov | 8 |
| Pisalo | Pasivni peresnik brez baterije |
| Brezžična povezava | Da |
| Vmesnik | USB-C, HDMI |
| Operacijski sistem | |
| Združljivost z operacijskim sistemom | Microsoft Windows, Sistem macOS |
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 13,3 " |
| Ločljivost zaslona | 1920x1080 Full HD |
| Tehnologija prikaza | IPS |
| Povratne informacije | 14 ms |
| Kontrastno razmerje | 1000:1 |
| Zorni kot | 178 ° |
| Barvni razpon Adobe RGB | 91 % |
| Barvni obseg NTSC | 88 % |
| barvno območje sRGB | 123 % |
| Prikaz | Da |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 351 mm |
| Širina dimenzije | 225 mm |
| Globina dimenzije | 12,9 mm |
| Teža | 700 g |
Samo sanje o risbah in animacijah. Hvala