| Dostava na naslov | 4,99 € | 10. 4. pri vas doma |
Grafický tablet, aktívna plocha 120×77 mm, pasívne pero, rýchla odozva, vysoká presnosť, funkcia Plug and Play
Odkrijte svoj pravi ustvarjalni potencial z novo grafično tablico G430S.
Tablica se ponaša predvsem s svojo neverjetno zmogljivostjo in kompaktno
velikostjo, zaradi česar je idealna spremljevalka pri igranju videoiger, kot je
na primer OSU!.
Tablico je mogoče obrniti in jo lahko uporabljajo tako desničarji kot
levičarji.
V dlan
G430S je manjša tablica z aktivno površino 10×7,6 cm in le 2 mm ultra
tanke debeline, kar maksimalno zmanjša neudobje med igranjem in uporabniku
omogoča, da ima roko naslonjeno tudi na robu tablice.
Pravi potencial
Zahvaljujoč 8192 stopnjam pritiska lahko pisalo ustvarja dela natanko po
vaših željah. S pisalom boste lahko risali naravnejše in nežnejše poteze,
kar vam omogoča, da odklenete pravi potencial svojih sposobnosti.
Brez polnjenja
Ob tablici prejmete pasivno pisalo P01, ki ga ni treba polniti. Tako lahko
igrate ali slikate neskončno dolgo brez prekinitev. Dizajn peresa vam omogoča
preklapljanje med peresom in radirko s pritiskom na en sam gumb, hkrati pa
zagotavlja udobje tudi po dolgih urah igranja.
Plug and play
G430S ne potrebuje nobenih gonilnikov (driverjev). Tablico preprosto
priključite in že lahko igrate. Pasivno pisalo, hiter odziv in visoka
občutljivost vam zagotavljajo maksimalno natančnost med igranjem.
Lastnosti:
Parametri:
| Grafični tablet | |
| Tehnologija | Elektromagnetna indukcija |
|---|---|
| Širina aktivnega območja | 120 mm |
| Višina aktivnega območja | 77 mm |
| Ravni tlaka | 8192 |
| Ločljivost plasti zaznavanja | 5080 |
| Hitrost odziva prek kabla | 266 rps |
| Natančnost | 0,25 mm |
| Pisalo | Pasivni peresnik brez baterije |
| Brezžična povezava | Ne |
| Vmesnik | USB |
| Operacijski sistem | |
| Združljivost z operacijskim sistemom | Microsoft Windows, Sistem macOS |
| Zaslon | |
| Prikaz | Ne |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 130 mm |
| Širina dimenzije | 107 mm |
| Globina dimenzije | 2 mm |
| Teža | 130 g |
Proizvajalec v parametrih navaja le USB 5V
S spoštovanjem
Bednar Josef
www.SUNNYSOFT.cz