| Velika površina za podrobnosti |
| Naraven nagib za enostavno senčenje |
| Pasivno pero brez polnjenja |
| Osvetljeni robovi za nočno ustvarjanje |
Grafický tablet, aktívna plocha 254×159mm, pasívne pero, podsvietené okraje
Odkrijte svoj pravi ustvarjalni potencial z novim grafičnim tabličnim računalnikom Deco 01. Tablica ima različne funkcije, ki jih lahko nastavite sami in tako še izboljšate udobje in učinkovitost pri delu. Na voljo so vam na primer programabilni gumbi ali pasivno pero.
Prostor za kreativnost
Vremljena z aktivno površino 26×16 cm, tablica nudi dovolj prostora tudi za
najbolj podrobne poteze. Vaša dela bodo tako videti še bolj osupljiva kot
kdajkoli prej.
Podpora naravnega nagiba
Tablica omogoča funkcijo nagiba do 60 stopinj in se hitro odziva na gibanje
vaše roke. Zdaj vam v programu ni treba nenehno prilagajati smeri čopiča.
Senčenje v svojo risbo dodate enostavno s preprostim nagibom peresa.
Vsestranskost in združljivost
Tablica je združljiva s sistemi Windows® 7/8/10, Mac OS X® 10.10 in
novejšimi ter sodeluje z večino glavne kreativne programske opreme, vključno
s programi Photoshop®, SAI®, Painter®, Illustrator®, Clip Studio®, GIMP®,
Medibang®, Krita®, Fire Alpaca®, Blender® 3D in drugimi.
Praktična
Deco 01 ima osem okroglih gumbov, ki se zlahka prilagodijo vašim prstom.
Uporabite jih lahko na primer za nastavitev različnih bližnjic na tipkovnici
ali ukazov in si tako olajšate delo.
V vseh pogojih
Za tiste, ki radi delajo pozno v noč, ima tablica tudi osvetljene kote na
robovih aktivne površine. Raven svetlosti je mogoče nastaviti in prilagoditi
natančno vašim željam.
Tako lahko udobno delate tudi v popolni temi.
Lastnosti:
Parametri:
| Grafični tablet | |
| Tehnologija | Elektromagnetna indukcija |
|---|---|
| Širina aktivnega območja | 254 mm |
| Višina aktivnega območja | 159 mm |
| Ravni tlaka | 8192 |
| Ločljivost plasti zaznavanja | 5080 |
| Hitrost odziva prek kabla | 200 rps |
| Natančnost | 0,25 mm |
| Število nastavljivih gumbov | 8 |
| Pisalo | Pasivni peresnik brez baterije |
| Brezžična povezava | Ne |
| Vmesnik | USB |
| Operacijski sistem | |
| Združljivost z operacijskim sistemom | Microsoft Windows, Sistem macOS |
| Zaslon | |
| Prikaz | Ne |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 356 mm |
| Širina dimenzije | 224 mm |
| Teža | 630 g |
ne, ni, glejte:
Vsebina paketa
Grafična tablica
P05 Pasivno pero
USB ključ
stojalo za pero
8x rezervna pisala
pinceta
kabel USB
S spoštovanjem
Vojacek Vaclav
www.SUNNYSOFT.cz