| Natančne poteze z 8192 nivoji |
| Naravno senčenje zaradi 60-stopinjskega nagiba |
| Dvojno kolesce pospeši ustvarjanje |
| Nagrajen dizajn za kreativce |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 28. 5. pri vas doma |
Grafický tablet, aktívna plocha 231×130 mm, 8192 úrovní prítlaku, rozlíšenie snímacej vrstvy 5080 lpi, 8 expresných tlačidiel, 2 kruhové voliče, podpora náklonu 60°
Odkrijte nove kreativne svetove
Tableti serije XPPen Deco Pro so opremljeni z zaobljenim, le 7 mm tankim
aluminijastim ohišjem. Dizajn v črni in srebrni barvi se zelo dobro poda
k elegantni obliki in enostavno uporabnemu tabletu daje urejen videz.
Profesionalno zasnovan tablet Deco Pro je prejel nagradi za dizajn Red Dot
Design Award Winner 2019 in Good Design Award Winner 2018!
Izboljšan za edinstveno učinkovitost
Spoznajte pionirsko zasnovo dvojnega kolesca XPPen, združeno
s funkcionalnostjo sledilne ploščice (trackpad)! Večje kolesce je lažje
upravljati in omogoča natančnejše delo. Zunanje mehansko kolesce služi za
spreminjanje merila risalne površine, nastavljanje velikosti čopiča itd.,
notranje virtualno kolesce pa se lahko uporablja v načinu sledilne
ploščice/miške, za pomikanje gor ali dol in številne druge funkcije. Obe
kolesci je mogoče programirati na uporabniške nastavitve za funkcijo
kopiranja, funkcijo presledka in druge pogosto uporabljene funkcije. Sočasna
polna uporaba obeh kolesc skupaj s 4 bližnjičnimi tipkami vam omogoča, da
se popolnoma osredotočite na ustvarjanje brez potrebe po preklapljanju sem in
tja, ter tako dosežete edinstveno učinkovitost.
Izkoristite razsvetljenje pri delu.
Vrtljivi gumb je opremljen z indikatorsko osvetlitvijo z nastavljivo stopnjo
svetlosti. Zahvaljujoč njej lahko delate in ustvarjate v okolju
z osvetlitvijo, ki vam ustreza, in tako ostanete potopljeni v ustvarjanje tudi
pri šibki svetlobi.
Popolnoma nova ustvarjalna izkušnja.
Serija grafičnih tabletov XPPen Deco Pro podpira povezavo s tablicami in
mobilnimi telefoni z operacijskim sistemom Android. Tableti sodelujejo
z večino programskih orodij, kot so na primer XPPen Deco Draw, ibis Paint X,
FlipaClip, Medibang, Autodesk Sketchbook, Zenbrush, Artrage in drugimi. Celotna
delovna površina grafičnega tableta je površina za vaše ustvarjanje, niste
omejeni le na njen del, kar prinaša novo ustvarjalno izkušnjo z izjemno
prenosljivostjo!
Podpora naravnemu nagibu.
Grafični tablet XPPen Deco Pro podpira funkcijo nagiba do 60 stopinj in se
hitro ter enostavno odziva na gibe vaše roke. Zdaj vam v programu ni treba
vedno znova prilagajati smeri čopiča, senčenje v svojo risbo dodate
preprosto z nagibom. Uživate lahko v bolj gladkih in naravnih prehodih med
linijami in potezami.
Dvignite svoj način ustvarjanja na višjo raven.
Z do 8192 stopnjami občutljivosti na pritisk vam tablet Deco Pro nudi
natančen nadzor z veliko natančnostjo. Ustvarjanje tankih linij je neverjetno
naravno in tekoče, vse to s pomočjo našega novega pisala brez baterije.
Večja dostopnost.
Tablet Deco Pro je opremljen z 8 funkcijskimi bližnjičnimi tipkami in dvema
upravljalnima kolescema, ki ju je mogoče programirati za veliko različnih
programov. Tako lahko dobite hiter dostop do funkcij, specifičnih za posamezno
nalogo, in še dodatno izboljšate rezultat svojega ustvarjanja.
Vam je mar, nam je mar.
Tablet Deco Pro je prvi risalni tablet, opremljen z vrati USB-C. Tako lahko
Deco Pro neposredno povežete z računalniki iMac in MacBook Pro ter
računalniki z operacijskim sistemom Windows, ki podpirajo vhod USB-C, brez
potrebe po uporabi adapterja USB-C v USB. Vmesnik tableta je simetričen, zato
ga lahko enako udobno uporabljajo desničarji in levičarji. Glede na svoje
zahteve pri delu lahko tablet tudi zasukate za 0, 90, 180 in 270 stopinj.
Novo zasnovano pisalo brez baterije.
Novo pisalo PA1 ne potrebuje baterije, tehta le 13,3 g in se ponaša z lepim
črnim in srebrnim dizajnom z mehko konico. Ni potrebe po bateriji ali nerodnih
kablih za polnjenje pisala. Z enim klikom lahko takoj preklapljate med načinom
peresa in radirke, potek dela pa je lahko učinkovitejši in manj
frustrirajoč.
Vaš tablet, vaša izbira.
Serija tabletov XPPen Deco Pro je na voljo v dveh velikostih, med katerima
lahko izbirate. Deco Pro Small ima delovno površino velikosti 9×5 palcev in
predstavlja kompaktno ter prenosno možnost, medtem ko ima Deco Pro Medium
delovno površino 11×6 palcev in ponuja večje ustvarjalno platno.
Vsestranskost in združljivost.
Serija XPPen Deco Pro je združljiva s sistemi Windows® 7/8/10, Mac OS X®
10.10 in novejšimi, Android 6.0 in novejšimi ter sodeluje z večino glavne
kreativne programske opreme, vključno s programi Photoshop®, SAI®,
Painter®, Illustrator®, Clip Studio®, GIMP®, Medibang®, Krita®, Fire
Alpaca®, Blender® 3D in drugimi.
Lastnosti:
Parametri:
| Grafični tablet | |
| Tehnologija | Elektromagnetna indukcija |
|---|---|
| Širina aktivnega območja | 231 mm |
| Višina aktivnega območja | 130 mm |
| Ravni tlaka | 8192 |
| Ločljivost plasti zaznavanja | 5080 |
| Hitrost odziva prek kabla | 200 rps |
| Natančnost | 0,25 mm |
| Število nastavljivih gumbov | 8 |
| Pisalo | Pasivni peresnik brez baterije |
| Brezžična povezava | Ne |
| Vmesnik | USB-C |
| Operacijski sistem | |
| Združljivost z operacijskim sistemom | Android, Microsoft Windows, Sistem macOS |
| Zaslon | |
| Prikaz | Ne |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 351 mm |
| Širina dimenzije | 200 mm |
| Globina dimenzije | 16,5 mm |
| Teža | 630 g |