| Oster QHD posnetek vsake vožnje |
| Ščiti vozilo tudi med parkiranjem |
| ADAS in LDWS nadzorujeta pot |
| Senzor Sony zmore tudi noč |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 25. 5. pri vas doma |
Varnostna kamera za avto, barvni zaslon, 1944p QHD ločljivost videa, vidni kot: 140°, reža za kartico MicroSD, možnost priključitve zadnje kamere 70mai RC06
70mai Smart Dash Cam Pro Plus+ ni navadna avtomobilska kamera, temveč inteligenten pomočnik pri vožnji in neustrašen zaščitnik pri parkiranju. Ob zagonu avtomobila se kamera samodejno vklopi, nato pa lahko uporabljate funkcije ADAS, ki vas bodo v realnem času opozarjale na nevarnost čelnega trčenja, in LDWS, kar je sistem za opozarjanje na zapustitev voznega pasu. Obe funkciji sta idealni za dolga potovanja, ko vozniki pogosto izgubijo pozornost. Tudi med parkiranjem vaš avto ne bo brez nadzora, saj se zahvaljujoč G-senzorju snemanje vklopi že ob najmanjšem tresljaju vozila. Kamera ima vgrajen tudi modul GPS.
Senzor IMX335, F/1.8 znamke Sony zagotavlja kakovostno sliko posnetka tudi v slabih svetlobnih in atmosferskih razmerah. Zahvaljujoč ločljivosti, ki je še višja od FullHD, natančneje 2592×1944 slikovnih pik, in širokemu vidnemu kotu bodo posnetki z vaših potovanj lahko postali tudi čudoviti video spomini.
Preprosta povezava Posnetek je mogoče lokalno shraniti na kartico MicroSD s kapaciteto do 128 GB ali uporabiti možnost Wi-Fi dostopne točke ter se neposredno povezati s kamero in prenašati posnetke v realnem času v mobilni telefon. V ta namen je pripravljena tudi intuitivna mobilna aplikacija. Polnjenje kamere zagotovite prek vtičnice cigaretnega vžigalnika s priloženim polnilnikom.
Možnost priključitve zadnje kamere Ta kamera je opremljena s priključkom, v katerega lahko priključite zadnjo kamero 70mai RC06 (ni vključena v paket). Tako boste imeli pregled tudi nad tem, kaj se dogaja za vašim vozilom.
Lastnosti:
Parametri:
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 2 " |
|---|---|
| Ločljivost kamere | 5 Mpx |
| Zorni kot | 140 ° |
| Pomnilnik | |
| Notranji pomnilnik | 0 GB |
| Reža za pomnilniško kartico | Da |
| Napajanje in baterija | |
| Kapaciteta baterije | 500 mAh |
| Zaslonka objektiva | f/1.8 |
| Komunikacija | |
| Video zvočni sistem | Da |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Največja podprta ločljivost | 2592px |
| Tip | Sprednja kamera |
| Ostalo | |
| Druge funkcije (nadzorne kamere) | GPS, G-senzor, 24-urni način parkiranja, ADAS |
Kamera kupljena na podlagi in izkušenj, doslej zadovoljni
preverite ožičenje, po potrebi se pritožite.
Lep pozdrav
www.SUNNYSOFT.cz