| Natančno merjenje temperature in vlažnosti |
| Zaslon na dotik z osvetlitvijo ozadja |
| Pregledno udobje v vsaki svetlobi |
| Za na steno in mizo |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 12. 5. pri vas doma |
Digitalni termometer, merjenje temperature in vlage v prostoru, napajanje 2× AAA baterije, natančni senzorji, zaslon na dotik, osvetlitev, območje merjenja temperature –50 +70 °C.
Digitalni termometer ThermoPro TP55 je kompaktna naprava velikosti 8,5 × 11 × 2,2 cm, ki omogoča pregled trenutne temperature in vlažnosti v prostoru. Opremljen je s profesionalnimi senzorji, zagotavlja natančne meritve in prikazuje podatke na 4-palčnem monokromatskem osvetljenem zaslonu na dotik , ki omogoča enostavno pregledovanje v slabših svetlobnih pogojih. Ta vremenska postaja z razponom temperature od –50 do 70 °C in vlažnosti od 10 do 99 % prikazuje tudi ikone za visoko vlažnost ali presuh zrak v prostoru. Napaja se z dvemi baterijami AAA, ki so priložene, in ga lahko obesite na steno ali postavite kot stojalo.
Funkcije:
| Vrsta dodatne opreme | |
| Vrsta instrumenta | Merjenje temperature, Notranji termometer |
|---|---|
| Metoda merjenja | Brezstično |
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 4 " |
| Napajanje in baterija | |
| Napajanje | Potrošne baterije |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Mobilne aplikacije | Ne |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 110 mm |
| Širina dimenzije | 85 mm |
| Globina dimenzije | 22 mm |
| Ostalo | |
| Druge lastnosti in funkcije | Zaslon na dotik, Zunanji senzor |
Priporočam
dolžina 84 mm, višina 110 mm in širina 25 mm.
Lep pozdrav
Beran Petr
www.SUNNYSOFT.cz