| Telefon vedno pri roki |
| Močni magneti za zanesljiv oprijem |
| Enostavna pritrditev na ventilacijo |
| Nastavitev kota po vaši meri |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 18. 5. pri vas doma |
MagicMount je magnetický montážny systém pre pohodlné upevnenie
smartfónov a ďalších mobilných zariadení.
MagicMount je magnetický montážny systém pre pohodlné upevnenie
smartfónov a ďalších mobilných zariadení.
Tento model je vhodný do vyústenia ventilácie vášho
vozidla.
Stačí priblížiť zariadenie k magnetickému povrchu, a ten okamžite a bezpečne pritiahne telefón alebo tablet.
Elegantná konštrukcia s vysoko výkonnými magnetmi udrží Váš prístroj tam, kde ho používate najviac. Držiak je vhodný pre miesta ako auto, domov alebo kancelária a umožňuje umiestnenie zariadenia v ľubovoľnom uhle pre pohodlné používanie.
Magnetické samolepky môžu ovplyvniť funkciu bezdrôtového nabíjania, preto ich neodporúčame používať s telefónmi, ktoré majú túto funkciu integrovanú

Magnetická samolepka MagicPlate™
Držiak MagicMount™:
Hlavné prednosti:
Kompatibilné s týmito zariadeniami:
*nepoužívať s prehrávačom iPod Classic. Silné magnetické pole produkované neodymovými magnetmi spôsobí poškodenie pevného disku zariadenia iPod Classic

Držiaky MagicMount™ sú bezpečné pre všetky telefóny a tablety.
Silné magnetické pole produkované neodymovými magnetmi je
100 % nezávadné pre vaše zariadenie.
| Namestitev | |
| Kraj pritrditve | v prezračevalno rešetko |
|---|---|
| Vrsta imetnika | Univerzalen |
| Je magnetna | Da |
| Na napravi ProClip | Ne |
| Napajanje in baterija | |
| Naprava se polni prek držala | Brez polnjenja |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Vodoodporen, odporen na prah | Ne |
| Za prevozna sredstva | do avtomobila |
| Dimenzije in teža | |
| Najmanjša višina naprave | 20 mm |
| Največja višina naprave | 170 mm |
| Najmanjša širina naprave | 20 mm |
| Največja širina naprave | 10 mm |
| Najmanjša globina naprave | 1 mm |
| Največja globina naprave | 20 mm |
| Ostalo | |
| Nosilec za | Telefon in tablični računalnik |