| 4K posnetki, polni podrobnosti |
| Lahek dron za vsako odpravo |
| Do 31 minut leta |
| Nov kos s popustom |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 9. 4. pri vas doma |
Dron s kamero – ločljivost videa 4K, največja ločljivost fotografij 12 Mpx, doseg prenosa 4000 m, največja hitrost 58 km/h, čas delovanja 31 min, GPS
Blago je popolnoma novo s popolno opremo. Edina napaka je poškodovana originalna embalaža (zmečkana, strgana ali obrabljena). Če škatlo takoj zavržete, je to idealen način za prihranek denarja in pridobitev novega izdelka s polno garancijo.
Ujemite svoje pustolovščine z velike višine z zmogljivim dronom POTENSIC Atom SE 4K, ki tehta manj kot 249 gramov in je zato neverjetno lahek. Njegova kompaktna zasnova vam omogoča, da ga vzamete s seboj na potovanja, saj se zaradi majhnih dimenzij in nizke teže enostavno prilega v žep . Dron je opremljen z daljinskim upravljalnikom, ki deluje na frekvenci 2,4 GHz . Samo vstavite svoj mobilni telefon vanj in priključite priloženi kabel ter se lahko odpravite na pustolovsko potovanje. Ne zamudite nobene priložnosti za dih jemajoče posnetke iz zraka!
Daljinski upravljalnik ima doseg do 4 kilometrov . Dron je opremljen z izjemno 4K kamero s Sonyjevim CMOS senzorjem , ki zagotavlja izjemne posnetke. Zmore snemati 12-megapikselne fotografije in 4K videoposnetke s hitrostjo sličic 30 sličic na sekundo. S 118° vidnim kotom in navpičnim kotom kamere od +20° do –90° lahko zajamete še bolj dih jemajoče prizore. Dron je opremljen z dvema polnilnima baterijama s kapaciteto 2500 mAh, ki mu omogočata , da z enim polnjenjem ostane v zraku 31 minut . Njegova največja hitrost je 57,6 km/h , od nič do 16 m/s pa lahko pospeši v samo 2,8 sekunde.
Dron je opremljen tudi z inteligentno GPS navigacijo , ki mu omogoča avtonomno vrnitev domov, sledenje s funkcijo Follow Me, letenje v krogih ali navigacijo do vnaprej določene zanimivosti. Njegovo varnost zagotavlja visoka zmogljivost in peta stopnja odpornosti na veter . Ta dron ima vzlet/pristanek z enim gumbom! Samo pritisnite gumb »vzlet« v aplikaciji, dron se bo dvignil na višino približno 1 metra in tam lebdel, nato pa lahko uživate v letu. Začetniški način vam bo pomagal tudi pri upravljanju v varnem območju in se lahko usposobite za naprednega pilota.
Značilnosti:
| Napajanje in baterija | |
| Čas polnjenja | 1,3 ur |
|---|---|
| Najdaljši čas leta | 64 min |
| Komunikacija | |
| Doseganje | 10000 m |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Največja ločljivost videa | 4K UHD |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 58 mm |
| Širina dimenzije | 300 mm |
| Globina dimenzije | 242 mm |
| Teža | 249 g |
| Ostalo | |
| Največja hitrost letenja | 38 km/h |
| Največja višina leta | 120 m |
| Podkategorije EASA | A1 |