| Dostava na naslov | 6,49 € | 10. 4. pri vas doma |
Detské puzzle s písmenami a anglickými názvami zvierat
Otroške puzzle, v katerih se otroci učijo posamezne črke in angleška imena živali. . Paket vsebuje 48 posameznih delčkov. Sestavljene puzzle nato prikazujejo 28 črk, vsaki črki pa je dodeljena slika živali skupaj z njenim imenom v angleščini. Puzzle Mideer so izdelane iz visokokakovostnega netoksičnega kartona v kombinaciji z nežnim strukturiranim papirjem. Igra je namenjena otrokom od treh let dalje.
Po zadnjih študijah sestavljanje puzzlov zmanjšuje tveganje za nevrodegenerativne bolezni pri odraslih, izboljšuje kognitivne funkcije ter pomaga tudi pri izgubi spomina, demenci in Alzheimerjevi bolezni. Ljudje, ki rešujejo puzzle, imajo večje možnosti za boljšo kakovost in dolžino življenja.
Puzzle so torej idealna igra za spodbujanje razvoja logičnega razmišljanja, koncentracije in potrpežljivosti..
Lastnosti:
Parametri:
| Vrsta dodatne opreme | |
| Vrsta dodatne opreme | Jigsaw |
|---|---|
| Izobraževalne igre | Da |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Starost | 3+ |
| Število kosov | 21 - 50 |
| Razvija sposobnost | Spomin, Motorične sposobnosti, Koordinacija roka-oko, Ustvarjalnost |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 250 mm |
| Širina dimenzije | 320 mm |
| Globina dimenzije | 47 mm |