| Robustna zaščita za na pot |
| Lahko, kompaktno, enostavno prenašanje |
| Ločen prostor za malenkosti |
| Oranžen dizajn, ki pritegne pozornost |
Ideálne pre Hohem iSteady Q/X/X2/V2, ramenný popruh a karabína, oddelený priestor, rozmery 22×11×5 cm, PVC materiál, hmotnosť 0,3 kg, farba oranžová
Pevné puzdro vhodné pre Hohem iSteady Q/X/X2/V2. Puzdro je vybavené ramenným popruhom a karabínou, takže sa ľahko prenáša a je vhodným spoločníkom pre vaše cesty. Puzdro má oddelený priestor pre príslušenstvo.
Malé a ľahké
Puzdro má rozmery 22×11×5 cm a váži iba
0,3 kg. Puzdro je v oranžovom variante.
Ľahký a kompaktný priestor pre drobné príslušenstvo, ako sú kreditné karty, kľúče, slúchadlá, káble nabíjačky, krabičky na lieky, slnečné okuliare atď. S nastaviteľným popruhom sa skvele hodí nielen ako malá kabelka, náramková taška alebo cestovná taška, vhodná pre každú príležitosť (napríklad na pláž, večierok, nákupy, turistiku, kempovanie, rande alebo len na každodenné použitie).
Vyrobené z PVC materiálu.
| Vrsta dodatne opreme | |
| Za tip naprave | Gimball |
|---|---|
| Konstrukcija, material in barva | |
| Tip ohišja | Univerzalen |
| Priponka | Karabin |
| Material | plastika |
| Barva | oranžen |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 110 mm |
| Širina dimenzije | 220 mm |
| Globina dimenzije | 50 mm |