| Osupljiva slika 4K do 300 |
| RGB laser in 4100 lumnov |
| Igranje brez zakasnitve 240 Hz |
| Zvok Harman Kardon vas bo prevzel |
| Dostava na naslov | 9,59 € | 26. 5. pri vas doma |
RGB trojni laserski projektor, 4K (3840×2160), zvočniki Harman Kardon 2× 12 W, 4100 ANSI lm, igralni način 1080p@240Hz 1Ms, 4K@60Hz 3Ms, samodejna trapezacija ISA 5, FC 26
Ključne lastnosti
Projektor XGIMI HORIZON 20 Pro poganja napredni X-Master RGB Triple Laser Engine, ki zagotavlja 4100 ISO lumnov svetlosti in žive, natančne barve s certifikatom ΔE<0,8. Tehnologija Dynamic Black Level Enhancement (DBLE ) dramatično poglobi črno barvo in izboljša kontrast, zato so tudi najtemnejši prizori polni podrobnosti.
Ne glede na to, ali gledate filme ali igrate igre, dinamični premik objektiva in optična povečava prilagodita sliko brez popačenja ali izgube ostrine. Projektor podpira najnovejše standarde za kakovost filmov, kot so IMAX Enhanced, Dolby Vision in Filmmaker Mode, ki zagotavljajo zvest in optimiziran prikaz vsebine.
Z minimalnim vhodnim odzivnim časom1 ms in frekvenco osveževanja 240 Hz (pri 1080p) si zagotovite prednost pri igranju iger. Podpora za VRR in ALLM odpravlja trzanje in zamik ter zagotavlja gladke in hitre odzive. Posebni načini iger, kot so FPS, RPG in drugi, samodejno optimizirajo nastavitve, da vam zagotovijo najboljše prednosti. Funkcije, kot staBlack Equalizer in Virtual Crosshair, še dodatno izboljšajo vašo igralno izkušnjo.
Projektor ima vrhunski 24W zvočni sistem Harman Kardon, ki prostor napolni z bogatim in dinamičnim zvokom. Podpora za zvok Dolby Audio zagotavlja, da boste v vsakem zvočnem posnetku uživali v najvišji kakovosti.
Tehnologija ISA 5.0 omogoča bliskovito hitro in samodejno nastavitev projektorja. Projektor se sam izostri, popravi sliko, se izogne oviram in se prilagodi barvi stene. HORIZON 20 Pro bo s svojim elegantnim dizajnom slonje sive barve in razkošno teksturo prevladoval v vsakem prostoru. Poleg tega vam vgrajeni Google TV omogoča takojšen dostop do tisočih filmov in televizijskih oddaj brez potrebe po dodatnih napravah.
Prikaz
Tehnologija zaslona: DLP
Zaslonski čip: 0,47 DMD
Podprti formati: HDR 10+, Dolby Vision, IMAX Enhanced
Svetlost: 4100 ISO lumnov
Standardna ločljivost: 3840 × 2160 slikovnih pik
Hitrost osveževanja: 240 Hz
Vhodni odziv: 1 ms (1080p@240 Hz), 2,2 ms (1080p@120 Hz), 3 ms (4K@60
Hz) – (igralni način, VRR vklopljen, samodejni popravek trapeza
izklopljen)
Premik objektiva: Da (navpično ±120 %/vodoravno ±45 %)
Objektiv: objektiv X-Master z rdečim obročem
3D: Da
Parametri projiciranja
Projekcijsko razmerje: 1,2–1,5:1
Samodejno popravljanje trapeza: Da (neprekinjeno)
Samodejno ostrenje: Da (neprekinjeno)
Samodejna poravnava slike: (stalno): (večinoma): Da
Samodejno izogibanje oviram: Da
Optična povečava: Da
Možnosti projiciranja: spredaj, zadaj, sprednji strop, zadnji strop
Velikost slike: 40″ – 300″ (101 – 762 cm)
Zvok:
Zvočniki: 2 × 12 W Harman Kardon
DTS-HD: Da
DTS® Virtual:X: Da
Dolby Audio: Da:
Dolby Digital (DD): Da
Dolby Digital Plus (DD+): Da
Sistemski parametri
RAM: 4 GB
Pomnilniška zmogljivost: 128 GB
Hitri zagon: Da
Sistem: Googe TV
Zrcaljenje zaslona: Google cast/DLNA
Povezljivost:
Vhodi: 1× USB 2.0, 1× USB 3.0, 2× HDMI 2.1 (HDMI 1 podpira eARC), 1× LAN
Slušalke: 1× 3,5 mm, 1× optični
WiFi: WiFi 6 Dual-band 2,4/5GHz, 802.11a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth: 5.2/BLE
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem projektorja | Google TV |
|---|---|
| Pomnilnik | |
| Notranji pomnilnik | 128 GB |
| Operativni pomnilnik | 4 GB |
| Namestitev | |
| Možnosti lokacije | Na stropu, Na mizi, Na terenu |
| Napajanje in baterija | |
| Povezljivost projektorja | HDMI, USB 2.0, USB 3.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 mm audio jack |
| Največja poraba | 230 W |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Funkcije projektorja | 3D, Miracast |
| Projekcijska tehnologija | DLP |
| Svetilnost (ANSI lumni) | 4100 lm |
| Samodejno ostrenje | Da |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Največja diagonala slike | 762 cm |
| Naravna ločljivost | 3840x2160 |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 249 mm |
| Širina dimenzije | 298 mm |
| Globina dimenzije | 190 mm |
| Teža | 4900 g |
| Hrup | 28 dB |
| Ostalo | |
| Zvočniki | 2x12W |