| Izvorni 4K do 300″ |
| 3200 lumnov, slika tudi podnevi |
| Igranje brez zakasnitve 240 Hz |
| Zvok Harman Kardon vas prevzame |
| Dostava na naslov | 9,59 € | 10. 4. pri vas doma |
Projektor RGB trojni laser, 4K (3840×2160), zvočniki Harman Kardon 2× 12W, 3200 ANSI lm, igralni način 1080p@240Hz 1ms, 4K@60Hz 3ms, samodejni keystone ISA 5
XGIMI HORIZON 20 poganja napredni X-Master RGB Triple Laser Engine, ki zagotavlja svetilnost 3200 ISO lumnov ter žive in natančne barve s certifikatom ΔE < 0,8. Tehnologija Dynamic Black Level Enhancement (DBLE) dramatično poglobi črne tone in poveča kontrast, tako da so tudi najtemnejši prizori polni podrobnosti.
Ne glede na to, ali gledate filme ali igrate igre, si s funkcijama dinamičnega pomika objektiva (Lens Shift) in optičnega zooma sliko prilagodite brez popačenj in izgube ostrine. Projektor podpira najnovejše standarde za kinematografsko kakovost, kot so IMAX Enhanced, Dolby Vision in Filmmaker Mode, ki zagotavljajo zvest in optimiziran prikaz vsebine.
Zagotovite si prednost v igri z minimalnim vhodnim zamikom 1 ms in hitrostjo osveževanja 240 Hz (pri 1080p). Podpora za VRR in ALLM odpravlja trganje slike in zakasnitve, kar zagotavlja tekoče in hitre odzive. Posebni igralni načini, kot so FPS, RPG in drugi, samodejno optimizirajo nastavitve, da vam zagotovijo najboljšo prednost. Funkcije, kot sta Black Equalizer in virtualni namerilni križ, še dodatno izboljšajo vašo igralno izkušnjo.
Projektor je opremljen z vrhunskim zvočnim sistemom Harman Kardon z močjo 24 W, ki prostor napolni z bogatim in dinamičnim zvokom. Podpora za Dolby Audio zagotavlja, da boste v vsaki zvočni sledi uživali v najvišji kakovosti.
Zahvaljujoč tehnologiji ISA 5.0 je nastavitev projektorja bliskovito hitra in samodejna. Projektor sam izostri sliko, izvede korekcijo slike, se izogne oviram in se prilagodi barvi vaše stene. Z elegantnim dizajnom v barvi Elephant Grey in luksuzno teksturo bo HORIZON 20 postal osrednji del vsakega prostora. Vgrajen Google TV vam poleg tega omogoča takojšen dostop do tisočev filmov in serij brez potrebe po dodatnih napravah.
Prikaz
Tehnologija zaslona: DLP
Zaslonski čip: 0,47 DMD
Podprti formati: HDR 10+, Dolby Vision, IMAX Enhanced
Svetilnost: 3200 ISO lumnov
Standardna ločljivost: 3840 × 2160 slikovnih pik
Hitrost osveževanja: 240 Hz
Vhodni zamik: 1 ms (1080p@240Hz), 2,2 ms (1080p@120Hz), 3 ms (4K@60Hz) –
(Game Mode, VRR vklopljen, samodejna poprava trapeza izklopljena)
Pomik objektiva: Da (navpično ±120 % / vodoravno ±45 %)
Objektiv: z visoko prepustnostjo svetlobe
3D: Da
Projekcijski parametri
Projekcijsko razmerje: 1,2–1,5 : 1
Samodejno popravljanje trapeza (Keystone): Da (neprekinjeno)
Samodejno ostrenje: Da (neprekinjeno)
Samodejna poravnava slike: Da
Samodejno izogibanje oviram: Da
Optični zoom: Da
Možnosti projekcije: spredaj, zadaj, spredaj s stropa, zadaj s stropa
Velikost slike: 40″ – 300″ (101 – 762 cm)
Zvok
Zvočniki: 2 × 12 W Harman Kardon
DTS-HD: Da
DTS® Virtual:X: Da
Dolby Audio: Da
Dolby Digital (DD): Da
Dolby Digital Plus (DD+): Da
Sistemski parametri
RAM: 4 GB
Kapaciteta shrambe: 128 GB
Hitri zagon: Da
Sistem: Google TV
Zrcaljenje zaslona: Google Cast/DLNA
Povezljivost
Vhodi: 1× USB 2.0, 1× USB 3.0, 2× HDMI 2.1 (HDMI 1 podpira eARC), 1× LAN
Izhodi: za slušalke 1× 3,5 mm, 1× optični
Wi-Fi: Wi-Fi 6 Dual-band 2,4/5 GHz, 802.11a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth: 5.2/BLE
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem projektorja | Google TV |
|---|---|
| Pomnilnik | |
| Notranji pomnilnik | 32 GB |
| Operativni pomnilnik | 2 GB |
| Namestitev | |
| Možnosti lokacije | Na stropu, Na mizi, Na terenu |
| Napajanje in baterija | |
| Povezljivost projektorja | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 mm audio jack |
| Največja poraba | 200 W |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Funkcije projektorja | 3D, Chromecast |
| Vertikalni popravek trapeza | 120 ° |
| Vodoravna korekcija trapeza | 45 ° |
| Svetilnost (ANSI lumni) | 3200 lm |
| Samodejno ostrenje | Da |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Največja diagonala slike | 500 cm |
| Največja podprta ločljivost | 3840px |
| Naravna ločljivost | 3840x2160 |