| Projicira kjerkoli brez vtičnice |
| Ostra slika brez nastavljanja |
| Google TV in Netflix takoj |
| JBL zvok in ambientalna svetloba |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 25. 5. pri vas doma |
LED projektor, Full HD (1080p), JBL zvočniki 2× 3W, 250 ISO lm, inteligentno samodejno ostrenje in popravek trapeznega popačenja
XGIMI Vibe One je inteligenten, prenosni projektor z baterijskim napajanjem, ki se prilagaja vašemu dnevu. Ne gre le za projekcijo, temveč za ustvarjanje popolnega vzdušja. Zahvaljujoč elegantnemu in minimalističnemu dizajnu bo Vibe One Pro postal stilski dodatek k vašemu interierju, ne glede na to, ali je vklopljen ali ne. Poleg tega se integrirano stojalo spremeni v praktičen ročaj za enostavno prenašanje.
Pozabite na dolgotrajno nastavljanje in iskanje vtičnic. Zahvaljujoč vgrajeni bateriji je Vibe One Pro pripravljen na projekcijo takoj in kjer koli. Opremljen je z naprednimi funkcijami za samodejno nastavitev. Neprekinjeno popravljanje trapeza zagotavlja popolnoma raven in poravnan obraz, medtem ko neprekinjeno samodejno ostrenje poskrbi za popolnoma oster obraz brez kakršnih koli motečih elementov na zaslonu. Preprosto ga vklopite, se udobno namestite in uživajte v popolni sliki.
Uživajte v najljubših filmih in serijah na ogromnem projekcijskem platnu do 150 palcev v kakovosti Full HD (1080p). Z vgrajenim sistemom Google TV in licenciranim Netflixom imate takojšen dostop do tisočev naslovov brez potrebe po povezovanju zunanjih naprav. Za poglobljeno zvočno izkušnjo poskrbijo dvojni 3W zvočniki priznane znamke JBL s podporo za Dolby Audio.
XGIMI Vibe One Pro izstopa po svoji vsestranskosti. Uporabite ga lahko kot Bluetooth zvočnik za poslušanje glasbe in popestrite vsak trenutek. Poleg tega edinstven 8-barvni Ambient Light Mode projektor spremeni v ambientalno svetilko, ki ustvari pravo vzdušje – bodisi za sproščen večer bodisi za popestritev zabave.
Vsak Vibe One Pro je opremljen s paketom zabavnih nalepk, tako da lahko projektor prilagodite svojemu edinstvenemu slogu. Svoji napravi dodajte osebno noto in naj bo resnično vaša.
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem projektorja | Google TV |
|---|---|
| Namestitev | |
| Možnosti lokacije | Na mizi |
| Napajanje in baterija | |
| Povezljivost projektorja | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Funkcije projektorja | Chromecast |
| Projekcijska tehnologija | LCD |
| Svetilnost (ANSI lumni) | 200 lm |
| Samodejno ostrenje | Da |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Največja diagonala slike | 150 cm |
| Največja podprta ločljivost | 1080 |
| Naravna ločljivost | 1920x1080 |
| Ostalo | |
| Zvočniki | 2x3W |