| Filmska slika v 4K |
| Svetilnost 1800 ISO lumnov |
| Pametna nastavitev brez skrbi |
| Dolby Vision in Harman Kardon |
| Dostava na naslov | 9,59 € | 25. 5. pri vas doma |
Špičkový projektor XGIMI HORIZON S Pro, technológia Dual Light 2.0 a Intelligent Screen Adaptation (ISA) 5.0, jas 1800 lúmenov ISO a kontrast 2000:1, HDR10.
XGIMI HORIZON S Pro je špičkový projektor, ktorý ponúka ohromujúci a ničím nerušený obraz. Použitá technológia Dual Light 2.0 kombinuje dva svetelné zdroje. Vďaka nasadeniu troch laserov a optického enginu s MCL laserom ponúkne novinka špičkový jas 1800 lúmenov ISO a kontrast 2000:1. Vďaka MCL laseru sa jas obrazu zvýšil o 20 percent v porovnaní s predchádzajúcim modelom HORIZON Pro a ide tak o jeden z najjasnejších projektorov vo svojej triede. Tento produkt má certifikáciu Dolby Vision. Vďaka mimoriadne vysokej svietivosti, reproduktorom Harman/Kardon a korekcii obrazu Intelligent Screen Adaptation (ISA) 5.0, ktorá sa automaticky prispôsobuje rôznym premietacím plochám, prináša v reálnom čase skutočný filmový zážitok, a to všetko v elegantnom dizajne s flexibilným vstavaným stojanom pre jednoduché nastavenie. Veľkosť premietaného obrazu je nastaviteľná v rozsahu od 40 do 200 palcov a ako operačný systém slúži Android TV 11.0. Samozrejmosťou je podpora formátov HDR10 a Dolby Vision.
Pomocou technológie 3D ToF projektor samostatne rozpoznáva svoje okolie a automaticky nájde optimálny bod projekcie pre čo najlepšie sledovanie. Táto funkcia bola už k dispozícii aj pri predchádzajúcej generácii, ale práve HORIZON S Pro s ňou dosahuje novú úroveň, čo sa týka spoľahlivosti automatického nastavenia. Súčasťou tohto systému je automatická korekcia lichobežníkového skreslenia bez prerušenia, neprerušované automatické ostrenie, automatické prispôsobenie obrazu, automatické vyhýbanie sa prekážkam, inteligentná ochrana očí, prispôsobenie obrazu farbe steny či režim veľkej obrazovky. Projektor navyše nielenže všetko samostatne nastaví, ale tiež si zapamätá nastavenia pre konkrétne miesto, kde premieta. Projektor XGIMI HORIZON S Pro zaujme nielen obrazovými parametrami, ale aj dizajnom, ktorý pôsobí štýlovým retro dojmom. Využitá bola kombinácia kovového rámu s nožičkami a drevenou mriežkou na prednej strane.
Vlastnosti:
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem projektorja | Android TV 11 |
|---|---|
| Pomnilnik | |
| Notranji pomnilnik | 32 GB |
| Operativni pomnilnik | 2 GB |
| Namestitev | |
| Možnosti lokacije | Na stropu, Na mizi, Na terenu |
| Napajanje in baterija | |
| Povezljivost projektorja | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth |
| Največja poraba | 200 W |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Funkcije projektorja | Chromecast |
| Projekcijska tehnologija | DLP |
| Vertikalni popravek trapeza | 40 ° |
| Vodoravna korekcija trapeza | 40 ° |
| Svetilnost (ANSI lumni) | 1800 lm |
| Samodejno ostrenje | Da |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Največja diagonala slike | 500 cm |
| Največja podprta ločljivost | 3840px |
| Naravna ločljivost | 3840x2160 |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 234 mm |
| Širina dimenzije | 273 mm |
| Globina dimenzije | 174 mm |
| Teža | 4750 g |
| Hrup | 30 dB |
Razmišljam o nakupu tega projektorja, vendar potrebujem nasvet, kako povezati to, kar imam doma. Sonos play bar https://www.iwant.cz/Sonos-PLAYBAR-p33696 + sonos ONES, Apple TV in PS5.....očitno bi rad v primeru zamenjave televizorja za projektor še naprej uporabljal zvočni sistem Sonos...in moram povezati Apple TV( kjer je Netlifx, HBO, Skylink in podobno) + PS5...hvala za nasvet.
Keher
Žal nimamo izkušenj s to kombinacijo. PS 5 ne bi smel biti problem povezati prek HDMI, žal pa dvomim o združljivosti predvajalnika in projektorja.