| Slika Full HD kjerkoli |
| Samodejno poravnana ostra slika |
| Google TV in Netflix takoj |
| Stojalo PowerBase z baterijo |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 10. 4. pri vas doma |
Majhen in eleganten prenosni projektor XGIMI MoGo 3 Pro, Full HD, HDR10, tehnologija ISA 2.0, Google podpora za TV in Netflix, življenjska doba svetilke 25 000 ur, banka energije.
POVEZANO
Izdelek je v popolnoma funkcionalnem stanju, brez običajnih znakov obrabe,
v celoti zapakiran in zanj velja 24-mesečna garancija.
Ne glede na to, ali ste doma ali na poti, vam malen in eleganten prenosni projektor MoGo 3 Pro iz XGIMI omogoča zabavo na velikem zaslonu brez težav. Zaradi valjaste oblike lahko projektor enostavno zavrtite na podstavku in slike Full HD HDR prikažete na kateri koli površini, od tal do stropa. Projektirate lahko naravnost ali pod različnimi koti, pri čemer slika vedno ohrani enako kakovost. Slika se samodejno poravna s tehnologijo ISA 2.0 podjetja XGIMI, ki poskrbi, da vas ne ovira nobena ovira. Zato bo projicirana slika vedno popolnoma pravokotna. MoGo 3 Pro ne glede na kot postavitve samodejno popravi trapezo, ne da bi se bilo treba dotakniti ene same nastavitve**.
ToF MoGo 3 Pro zahvaljujoč pametnim senzorjem prepozna, ko pred njim kdo preide, in začasno izklopi projekcijo, da je vsem udobno in varno. Ko uporabljate projekcijsko platno, projektor zazna robove platna in samodejno prilagodi sliko vašemu platnu, zato je nastavitev enostavna. Pozabite na zamegljeno sliko. MoGo 3 Pro takoj prilagodi svojo sliko površini ali zaslonu in zagotavlja ostro ostrino od samega začetka. S podporo za pretakanje priljubljenih storitev Google TV in Netflix bo marsikateremu uporabniku zaigralo srce, tako da lahko zabavne oddaje in filmske uspešnice gledate neposredno iz MoGo 3 Pro. Namestitev je zelo preprosta – preprosto ga vklopite in dostopajte do več kot 10.000 aplikacij in več kot 800 brezplačnih kanalov.
Ustvarite osupljive fotografske slike ali videoposnetke v katerem koli okolju. Kakovost televizije v živo lahko uživate kjer koli. S 450 lumni svetlosti ISO, 90-odstotno barvno paleto DCI-P3 in ločljivostjo 1080P projektor MoGo 3 Pro zagotavlja živahne barve in izjemne podrobnosti na zaslonih z diagonalo do 120 palcev. To je naprava, v kateri se prilagodljivost združuje z enostavnostjo uporabe. Z vgrajenim stojalom, ki ga je mogoče nagniti do 130°, in samodejnim popravljanjem slike ISA 2.0 lahko MoGo 3 Pro projicira avtomatsko prilagojeno in popolnoma poravnano sliko. Od vas je odvisno, ali boste uživali v stabilnem in nemotenem gledanju. Ko projektorja ne uporabljate, objektiv ščiti kovinska drsna letvica.
Seveda je tudi zvok pomembna lastnost projektorja. MoGo 3 Pro ima dva 5-vatna zvočnika Harman Kardon, ki proizvajata glasen in čist zvok, s katerim boste zlahka ustvarili pravo vzdušje za domačo projekcijo ali zabavo. Ko je projektor prek povezave Bluetooth povezan z mobilnim telefonom, ga lahko uporabljate tudi kot samostojni zvočnik ali pa vklopite način Ambient Light Mode, da postane zabaven, svetlobno pulzirajoč dodatek v vsakem okolju. S tem projektorjem lahko uživate v pustolovščinah tudi na prostem. Preprosto povežite MoGo 3 Pro s 65W powerbankom prek priključka USB Type-C in uživajte v neskončni zabavi pod zvezdami. MoGo 3 Pro ima tudi več vhodnih priključkov za brezhibno povezljivost.
Za razliko od osnovne različice različica XGIMI MoGo 3 Pro 2v1 vključuje tudi stojalo PowerBase, ki je hkrati talno stojalo in banka energije. Stojalo vsebuje baterijo 20000 mAh in omogoča razmeroma enostavno napajanje naprave MoGo 3 Pro. To vam lahko pride prav, če s projektorjem pogosto potujete. Stojalo ni primerno za zunanjo uporabo, če pa nameravate projektor uporabljati doma ali v pisarni in potrebujete integrirano rešitev, ki deluje brez žične povezave, je to priročna možnost, ki je na voljo **poudarjeno samo kot del paketa 2v1.
Funkcije:
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem projektorja | Google TV |
|---|---|
| Pomnilnik | |
| Notranji pomnilnik | 16 GB |
| Operativni pomnilnik | 2 GB |
| Namestitev | |
| Možnosti lokacije | Na stropu, Na mizi, Na terenu |
| Napajanje in baterija | |
| Povezljivost projektorja | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 mm audio jack |
| Največja poraba | 65 W |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Funkcije projektorja | Chromecast |
| Projekcijska tehnologija | DLP |
| Vertikalni popravek trapeza | 40 ° |
| Vodoravna korekcija trapeza | 40 ° |
| Svetilnost (ANSI lumni) | 450 lm |
| Samodejno ostrenje | Da |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Največja diagonala slike | 500 cm |
| Največja podprta ločljivost | 1920px |
| Naravna ločljivost | 1920x1080 |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 205 mm |
| Širina dimenzije | 95 mm |
| Globina dimenzije | 95 mm |
| Teža | 1100 g |
| Hrup | 32 dB |
| Ostalo | |
| Zvočniki | 2x5W |
Zahvaljujemo se vam za vaš pregled in nakup. Prijeten dan.