| Nativni 4K z Dolby Vision |
| Dual Light za žive barve |
| 2300 ISO lumnov tudi podnevi |
| Harman Kardon zvok vas bo prevzel |
| Dostava na naslov | 9,59 € | 9. 4. pri vas doma |
Dual Light Laser+LED, nat. 4K (3840×2160), Harman Kardon repro 2× 12W, 2300 ISO lm, optický zoom, neprerušovaná automatická keystone korekcia, Dolby Vision
Projektor XGIMI HORIZON Ultra združuje estetski retro dizajn z zmogljivo
tehnologijo Dual Light in zagotavlja neverjetno udobno in
nepozabno izkušnjo gledanja. Tehnologija Dual Light XGIMI
dosega prijeten naravni spekter, izjemno visoko
svetilnost in ogromen barvni razpon z izjemno
natančnostjo barv za osupljiv in realističen prikaz.
Ključne lastnosti:
Izboljšana ISA 3.0
Projektor HORIZON Ultra je opremljen z optičnim zoomom, spremenljivo zaslonko
in novimi možnostmi prilagajanja svetlobi okolice ter barvi sten in ponuja
doslej najboljšo tehnologijo prilagajanja domačemu okolju podjetja XGIMI.
Uživajte v projektorju, ki se brez težav zlije z notranjostjo
vašega doma.
Profesionalni igralni projektor
Z odlično latenco 18 ms in hitro osveževalno frekvenco 60 Hz, opremljen
z zmogljivim zvokom Harman Kardon, je vsak kader upodobljen z natančnostjo in
jasnostjo, kar omogoča popolno potopitev v kateri koli igralni svet.
Zabava brez prekinitev
HORIZON Ultra se ponaša z najnovejšim vmesnikom Android TV 11.0, ki odpira
svet zabave za vse, kar radi gledate, poslušate ali igrate.
Ločljivost 4K UHD
HORIZON Ultra prinaša kakovost slike 4K, ki je na voljo v projektorju njegove
velikosti. Uživajte v izjemno ostri sliki ter živahnih, realističnih barvah
filmov in televizijskih oddaj, vse to na ogromnem 200-palčnem zaslonu.
Izjemno visoka svetilnost, izjemno visoka natančnost
barv
Tehnologija XGIMI Dual Light dosega prijeten naravni spekter, ultra visoko
svetilnost in ogromen barvni obseg z izjemno natančnostjo barv za dih
jemajočo in realistično sliko.
Neprekinjeno popravljanje slike
Ostrenje in popravljanje trapeza sta popolnoma samodejna, ne da bi pri tem
prišlo do prekinitve gledanja ali potrebe po ročni nastavitvi.
Inteligentno izogibanje oviram
Vtičnice, slike in celo rastline niso več težava. Namesto da bi morali
preurejati svoj bivalni prostor, se udobno namestite in pustite, da projektor
XGIMI samodejno spremeni merilo slike okoli prikazanih predmetov.
Inteligentna poravnava zaslona
Izognite se stresu ob popolni nastavitvi projektorja. Naši izdelki samodejno
prilagodijo projicirano sliko projekcijskemu platnu ne glede na njegovo
velikost.
Nov svet zabave
Android TV 11 uporabnikom zagotavlja vrhunsko izkušnjo aplikacij, ki ponujajo
priljubljeno vsebino kjer koli in kadar koli. Stranke po vsem svetu lahko na
svojem projektorju XGIMI dobijo več kot 5000 aplikacij, kot so Hulu, HBO Max,
Prime Video in Disney+, ki omogočajo enostaven dostop do več kot
700.000 filmov in oddaj.
Zaslon
Tehnologija zaslona: DLP
Čip zaslona: 0,47 DMD
Podprti formati: HDR 10, HLG, Dolby Vision
Svetilnost: 2300 ISO lumnov
Standardna ločljivost: 3840 × 2160 slikovnih pik
Življenjska doba žarnice: 25.000 ur
Objektiv: z visoko prepustnostjo svetlobe
3D: Da
Projekcijski parametri
Projekcijsko razmerje: 1.2–1.5:1
Samodejno popravljanje trapeza (Keystone): Da (neprekinjeno)
Samodejno ostrenje: Da (neprekinjeno)
Samodejna poravnava slike: Da
Samodejno izogibanje oviram: Da
Optični zoom: Da
Možnosti projekcije: spredaj, zadaj, spredaj stropna, zadaj stropna
Velikost slike: 40″ – 200″ (101 – 508 cm)
Zvok
Zvočniki: 2 × 12W Harman Kardon
DTS-HD: Da
DTS® Virtual:X: Da
Dolby Audio: Da
Dolby Digital (DD): Da
Dolby Digital Plus (DD+): Da
Sistemski parametri
RAM: 2GB
Kapaciteta shranjevanja: 16GB
Hitri zagon: Da
Sistem: Android TV 11
Zrcaljenje zaslona: Chromecast/Magicast
Povezljivost
Vhodi: 2× USB, 2× HDMI, 1× LAN
Izhodi: Izhod za slušalke 1× 3,5mm, 1× optični
WiFi: WiFi 6 Dual-band 2.4/5GHz, 802.11a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth: 5.2/BLE
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem projektorja | Android TV 11 |
|---|---|
| Pomnilnik | |
| Notranji pomnilnik | 16 GB |
| Operativni pomnilnik | 2 GB |
| Namestitev | |
| Možnosti lokacije | Na stropu, Na mizi |
| Napajanje in baterija | |
| Povezljivost projektorja | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 mm audio jack |
| Največja poraba | 300 W |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Funkcije projektorja | 3D, Chromecast |
| Projekcijska tehnologija | DLP |
| Samodejno ostrenje | Da |
| Največja razdalja projiciranja | 531 cm |
| Največja diagonala slike | 508 cm |
| Največja podprta ločljivost | 3840px |
| Naravna ločljivost | 3840x2160 |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 224 mm |
| Širina dimenzije | 170 mm |
| Globina dimenzije | 265 mm |
| Teža | 5200 g |
| Hrup | 28 dB |
Odločil sem se za nakup tega projektorja Horizon Ultra, vse poteka skoraj tako, kot je bilo pričakovano, vendar je ena stvar, ki odloča o tem, ali ga bom obdržal ali ne, namestitev aplikacije Kodi. Namestitev je šla gladko, vendar namestitev pomembnih dodatkov ni, moram namestiti dodatek,, fastshare repositories.zip v mapi v prenosu ga vidim, vendar ga kodi ne vidi, brez tega dodatka ne deluje. Ali mi lahko prosim svetujete, kaj naj storim z njim
na žalost, uradni kodi dodatki gredo brez težav, poskusite se obrniti na avtorja dodatka.
Lep pozdrav
www.SUNNYSOFT.cz