| 12K podrobnosti brez kompromisov |
| Samodejno niveliranje za enostaven začetek |
| Velik prostor za ambiciozne modele |
| Hitro tiskanje do 70 mm/h |
| Dostava na naslov | 12,99 € | 9. 7. pri vas doma |
3D tiskalnik MSLA, tiskalno območje 218,88×122,88×220 mm, tiskalni material UV Resin (smola), debelina plasti 0,01 mm – 0,2 mm (1,5–3 s), 10" osvetlitveni LCD.
Elegoo Saturn 4 je smolni 3D tiskalnik z ločljivostjo 12K, ki slovi po svojem uporabniku prijaznem vmesniku ter postavlja nova merila natančnosti in kakovosti. Ta tiskalnik, opremljen z inteligentnimi funkcijami, ne le proizvaja visoko natančne natise, temveč nudi tudi izboljšano uporabniško izkušnjo za enostavno upravljanje. Tiskalnik se ponaša z izjemno stopnjo podrobnosti za natise visoke ločljivosti zahvaljujoč 10-palčnemu monokromatskemu 12K LCD zaslonu z ločljivostjo 11520×5120 slikovnih pik oziroma ločljivostjo XY 19×24 μm.
Robustna in trpežna zaščitna folija iz kaljenega stekla s trdoto 9H zanesljivo ščiti tiskalnik pred praskami, udarci in drugimi oblikami poškodb. Tiskalnik Elegoo uporablja inovativno svetlobno tehnologijo, ki združuje svetlobni vir COB s kolimatorjem s Fresnelovo lečo. Z uporabo te metode se generira svetlobni snop z valovno dolžino 405 nm, pri čemer je zaslon osvetljen pod pravim kotom, vpadni kot svetlobe pa je manjši od 5°. Rezultat je enakomernost slikovnega polja, ki presega 92 %. Ti parametri zagotavljajo ustvarjanje natančnih natisov z detajlnimi površinami, ostrimi koti in ostrimi robovi.
Pametni smolni tiskalnik je poleg tega opremljen z naprednimi funkcijami, ki zagotavljajo tekoče in uporabniku prijazno tiskanje. Zahvaljujoč samodejnemu niveliranju lahko začnete tiskati takoj in brez kakršnih koli zapletov. Inteligentni mehanski senzor zagotavlja, da je tiskalno ploščo vsakič mogoče brez skrbi poravnati. Z izvedbo kratkega samotestiranja se prepričate o pravilnem delovanju vsake komponente tega smolnega tiskalnika. Da bi preprečili morebitne poškodbe LCD zaslona (na primer s tujki) in odkrili morebitne napake smole ter težave z niveliranjem, je tiskalnik opremljen z edinstvenim mehanskim senzorjem, ki podpira funkcijo zaznavanja ostankov.
Zanesljiv sistem zaznavanja zagotavlja večjo varnost in boljše rezultate tiskanja. Poleg tega je smolni tiskalnik opremljen z več uporabniku prijaznimi konstrukcijskimi elementi, ki maksimizirajo udobje in enostavnost tiskalnega procesa. Saturn 4 je zasnovan za brezhibno sodelovanje s čistilnikom zraka MARS MATE. Zahvaljujoč naprednemu filtru z visoko gostoto aktivnega oglja učinkovito odstranjuje vonj po smoli in učinkovito zmanjšuje do 95 % TVOC. PFA folija, uporabljena v tem sistemu, se ponaša z izjemnimi lastnostmi sproščanja in neoprijemljivo površino. Zaradi tega se smola ne oprime folije, hkrati pa je lažje odstraniti končan natisnjen model.
Lastnosti:
| Vrsta dodatne opreme | |
| Vrsta naprave | 3D tiskalnik |
|---|---|
| Zaslon | |
| Zaslon na dotik | Da |
| Komunikacija | |
| Možnosti tiskanja | Pogon USB |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Širina območja tiskanja | 218 mm |
| Globina prostora za tiskanje | 122 mm |
| Višina območja tiskanja | 220 mm |
| Tehnologija tiskanja | SLA |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 548 mm |
| Širina dimenzije | 329,2 mm |
| Globina dimenzije | 327,4 mm |
| Teža | 13500 g |
Zahvaljujemo se vam za vaš pregled in nakup. Prijeten dan.