| Ogromen prostor za velike projekte |
| Bliskovito hitro tiskanje do 500 mm/s |
| Natančnejši rezultati zahvaljujoč Klipperju |
| Šoba do 300 °C |
| Dostava na naslov | 17,19 € | 9. 7. pri vas doma |
3D tiskalnik FDM, tiskalna površina 420mm×420mm×480mm, material za tiskanje 1.75mm ABS, PETG, PLA in TPU, hitrost tiskanja 500mm/s, zaslon na dotik, možnost tiskanja: WLAN
3D FDM tiskalnik Neptune 4 Max ponuja ogromen tiskalni prostor z dimenzijami 420×420×480 mm, ki vam omogoča uresničitev vaših kreativnih vizij z edinstvenimi modeli v prej nedosegljivih velikostih. Ta tiskalni prostor sprejme tako velike modele kot tudi več manjših objektov. Tiskalnik je opremljen s strojno programsko opremo Klipper in je zasnovan tako, da zadovolji vse vaše potrebe po tiskanju. Zagotavlja standardno hitrost tiskanja 250 mm/s, impresivno maksimalno hitrost 500 mm/s in izjemen pospešek 8.000 mm/s², kar zagotavlja učinkovite in kakovostne izpise.
Kakovost tiskanja se je znatno izboljšala zahvaljujoč vključitvi najsodobnejših funkcij, kot sta Input Shaping in Pressure Advance. Tiskalnik je poleg tega opremljen z merilniki pospeška na oseh X in Y, ki omogočajo samodejno kalibracijo in dodatno izboljšujejo kakovost tiska. Velike dimenzije tiskalnika dopolnjuje robustna hitra matična plošča s 64-bitnim štirijedrnim procesorjem ARM, ki deluje pri frekvenci 1,5 GHz in skrbi za hitro ter nemoteno delovanje tiska. Tiskalnik je dodatno opremljen z neposrednim dvostopenjskim ekstruderjem s prestavnim razmerjem 5,2:1, ki zagotavlja večjo zmogljivost iztiskanja in natančne rezultate tiskanja.
Tiskalnik Neptune 4 Max je nadalje opremljen s kompletom visokohitrostnih šob, posebej zasnovanih za odpornost na temperature do 300 °C. Parametri šob so podvrženi samodejni PID kalibraciji, kar zagotavlja natančen in dosleden nadzor temperature. Toplotna pregrada iz titanove zlitine poleg tega učinkovito zmanjšuje tveganje zamašitve. Hladilni sistem tega modela deluje pri impresivnih 9600 obratih na minuto in je opremljen s 5 ventilatorji.
Neptune 4 Max v primerjavi z Neptune 4 Plus:
Lastnosti:
| Vrsta dodatne opreme | |
| Vrsta naprave | 3D tiskalnik |
|---|---|
| Zaslon | |
| Zaslon na dotik | Da |
| Komunikacija | |
| Možnosti tiskanja | WiFi, LAN kabel |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Širina območja tiskanja | 420 mm |
| Globina prostora za tiskanje | 420 mm |
| Višina območja tiskanja | 480 mm |
| Material za 3D tiskanje | PLA, ABS, PETG, TPU, ASA |
| Tehnologija tiskanja | FDM |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 740 mm |
| Širina dimenzije | 632 mm |
| Globina dimenzije | 658 mm |
| Teža | 18100 g |
Izdelek je v redu. Embalaža je prispela nepoškodovana, žal pa je bila to različica brez valjev PLA, čeprav sta bila v embalaži pripravljena 2 mesta zanje.
Zahvaljujemo se vam za vaš pregled in nakup. Prijeten dan.