| Ogromen prostor za velike projekte |
| Tiska hitro do 500 mm/s |
| Natančnejši natisi zahvaljujoč Klipperju |
| Šoba do 300 °C |
| Dostava na naslov | 12,99 € | 8. 7. pri vas doma |
3D tiskalnik FDM, tiskalno območje 320mm×320mm×385mm, material za tiskanje 1.75mm ABS, PETG, PLA in TPU, hitrost tiskanja 500mm/s, zaslon na dotik, možnost tiskanja: WLAN
3D FDM tiskalnik Neptune 4 Plus ponuja velik tiskalni prostor z dimenzijami 320×320×385 mm, ki vam omogoča uresničitev vaših kreativnih vizij z edinstvenimi modeli v prej nedosegljivih merah. Ta tiskalni prostor sprejme tako velike modele kot tudi več manjših predmetov. Tiskalnik je opremljen s strojno programsko opremo Klipper in je zasnovan tako, da zadovolji vse vaše potrebe po tiskanju. Zagotavlja standardno hitrost tiskanja 250 mm/s, impresivno maksimalno hitrost 500 mm/s in izjemen pospešek 12.000 mm/s², kar zagotavlja učinkovite in kakovostne tiske.
Kakovost tiskanja se je znatno izboljšala zahvaljujoč vključitvi najnaprednejših funkcij, kot sta Input Shaping in Pressure Advance. Tiskalnik je poleg tega opremljen z akcelerometri na oseh X in Y, ki omogočajo samodejno kalibracijo in še dodatno izboljšajo kakovost tiskanja. Velike dimenzije tiskalnika dopolnjuje robustna hitra matična plošča s 64-bitnim štirijedrnim procesorjem ARM, ki deluje pri frekvenci 1,5 GHz in skrbi za hitro ter nemoteno delovanje tiskalnika. Tiskalnik je poleg tega opremljen z neposrednim dvostopenjskim ekstrudorjem s prestavnim razmerjem 5,2:1, ki zagotavlja večjo moč iztiskanja in natančne rezultate tiskanja.
Tiskalnik Neptune 4 Plus je dodatno opremljen s kompletom hitrih šob, posebej zasnovanih tako, da vzdržijo temperature do 300 °C. Parametri šob so podvrženi samodejni kalibraciji PID, kar zagotavlja natančen in dosleden nadzor temperature. Toplotna pregrada iz titanove zlitine poleg tega učinkovito zmanjšuje tveganje zamašitve. Hladilni sistem tega modela deluje pri impresivnih 9600 vrtljajih na minuto in je opremljen s 5 ventilatorji.
Neptune 4 Plus v primerjavi z Neptune 4 Max:
Lastnosti:
| Vrsta dodatne opreme | |
| Vrsta naprave | 3D tiskalnik |
|---|---|
| Zaslon | |
| Zaslon na dotik | Da |
| Komunikacija | |
| Možnosti tiskanja | WiFi, LAN kabel, Pogon USB |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Širina območja tiskanja | 320 mm |
| Globina prostora za tiskanje | 320 mm |
| Višina območja tiskanja | 385 mm |
| Material za 3D tiskanje | PLA, ABS, PETG, TPU, ASA |
| Tehnologija tiskanja | FDM |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 640 mm |
| Širina dimenzije | 533 mm |
| Globina dimenzije | 578 mm |