| Hitro tiskanje do 500 mm/s |
| Tiho delovanje za udobno tiskanje |
| Klipper in 8 GB pomnilnika |
| Novo blago s 24-mesečno garancijo |
| Dostava na naslov | 11,99 € | 9. 4. pri vas doma |
3D tiskalnik FDM, območje tiskanja 225 mm × 225 mm × 265 mm, material za tiskanje 1,75 mm ABS, PETG, PLA in TPU, hitrost tiskanja 500 mm/s, možnost tiskanja: WLAN, USB
POŠKODOVAN POKROV
Blago je novo, vendar s poškodovano embalažo. Kljub temu je izdelek
v prvotnem nepoškodovanem stanju in v popolni embalaži s 24-mesečno
garancijo.
Tiskalnik FMD Neptune 4 je pravi hit v ponudbi Elegoo. Kombinacija zmogljive osnovne plošče in 64-bitnega štirijedrnega procesorja ARM omogoča impresivno največjo hitrost tiska 500 mm/s, kar omogoča izdelavo modelov v rekordnem času (vendar je za optimalne rezultate priporočljiva polovična hitrost). Ponaša se z elegantno, sodobno zasnovo ter prenosno in stabilno portalno konstrukcijo. Z velikim prostorom za tiskanje lahko opravi tudi najbolj ustvarjalne projekte. Kljub impresivni zmogljivosti je tiskalnik dosledno zvočno izoliran, zato je celoten postopek tiskanja zelo tih. Ima tudi 8 GB pomnilnika, ki omogoča varno shranjevanje več kot 400 datotek modelov. Za razliko od drugih tiskalnikov Neptune, ki podpirajo vdelano programsko opremo Marlin, je ta tiskalnik opremljen z vdelano programsko opremo Klipper.
Ključne lastnosti:
| Vrsta dodatne opreme | |
| Vrsta naprave | 3D tiskalnik |
|---|---|
| Zaslon | |
| Zaslon na dotik | Da |
| Komunikacija | |
| Možnosti tiskanja | WiFi, Pogon USB |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Širina območja tiskanja | 225 mm |
| Globina prostora za tiskanje | 225 mm |
| Višina območja tiskanja | 265 mm |
| Material za 3D tiskanje | PLA, ABS, PETG, TPU |
| Tehnologija tiskanja | FDM |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 445 mm |
| Širina dimenzije | 475 mm |
| Globina dimenzije | 515 mm |
| Teža | 8 g |
Deluje. za ceno ne bi mogel zahtevati več
Zahvaljujemo se vam za vaš pregled in nakup. Prijeten dan.