| Ultra tiho spanje brez motenj |
| Pametno upravljanje od koder koli enostavno |
| Zmogljivo osveževanje celotnega prostora |
| Osem hitrosti za vsako udobje |
| Dostava na naslov | 6,99 € | 6. 5. pri vas doma |
Stolpni ventilator, izjemno tiho delovanje 25 dB, 8 hitrosti, 4 načini, nadzor WiFi (App, Alexa, Google), 90° oscilacija, 8h časovnik, učinkovit DC motor, moč
Dreo 413S je sinonim za sodobno udobje, ki vas ne bo pustilo na cedilu niti v največji vročini. Privoščite si hladilni vetrič, kot ga imate radi, in dvignite klimo v svojem domu na novo raven.
| Vrsta dodatne opreme | |
| Tip | Stolpci |
|---|---|
| Napajanje in baterija | |
| Vir energije | električno omrežje 230 V |
| Vhodno napajanje | 30 W |
| Komunikacija | |
| Brezžična komunikacija | Wi-Fi |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Mobilne aplikacije | Da |
| Barva | črn |
| Raven hrupa (največja) | 25 dB |
| Število hitrosti | 8 |
| Oscilacije | Da |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 956 mm |
| Širina dimenzije | 210 mm |
| Globina dimenzije | 195 mm |
| Teža | 4700 g |
| Ostalo | |
| Funkcije | ventilator brez lopatic |