| Tiha osvežitev tudi za spanje |
| Osem hitrosti po vaši meri |
| Široka oscilacija za celoten prostor |
| Varčen DC motor varčuje z energijo |
| Dostava na naslov | 6,99 € | 6. 5. pri vas doma |
Stolpni ventilator, višina 92 cm, izjemno tiho delovanje 25 dB, 8 hitrosti, 4 načini hlajenja, 90° oscilacija, 8-urni časovnik, daljinski upravljalnik, učinkovit DC motor
Privoščite si vrhunsko udobje in tiho osvežitev, ki si jo vaš dom zasluži. Dreo Nomad TF414 je idealna izbira za vse, ki iščejo vrhunsko zmogljivost brez kompromisov.
| Vrsta dodatne opreme | |
| Tip | Stolpci |
|---|---|
| Napajanje in baterija | |
| Vir energije | električno omrežje 230 V |
| Vhodno napajanje | 30 W |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Mobilne aplikacije | Ne |
| Barva | črn |
| Raven hrupa (največja) | 25 dB |
| Število hitrosti | 8 |
| Oscilacije | Da |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 956 mm |
| Širina dimenzije | 210 mm |
| Globina dimenzije | 195 mm |
| Teža | 4500 g |
| Ostalo | |
| Funkcije | ventilator brez lopatic |