| Gojenje brez skrbi doma |
| LED s polnim spektrom za zdravo rast |
| Zadostujejo voda, kapsula in USB |
| Elegantni zeleni kotiček na mizi |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 22. 5. pri vas doma |
HydroVase je eleganten, pameten in brezskrben cvetlični lonček, ki bo v vaše stanovanje prinesel neponovljiv „zeleni otoček“ svežih zelišč ali zelenjave.
Majhen in eleganten HydroVase v modernem dizajnu je idealen za gojenje svežih zelišč ali najljubših cvetlic v udobju doma ali pisarne. HydroVase, ki ga je za kapsule Click & Grow razvilo partnersko podjetje Ermonix, poskrbi sam zase in vaši rastlini zagotovi optimalne pogoje za rast. Uporaba je povsem preprosta – le vstavite pametno kapsulo s semeni, dolijte vodo v rezervoar in priključite HydroVase na USB vrata, na primer na vašem prenosniku.
Varčna LED luč s polnim spektrom za gojenje zagotavlja, da vaša rastlina vedno prejme dovolj svetlobe za zdravo rast. Zahvaljujoč samodejnemu časovniku se luč sama vklopi za 16 ur in izklopi za 8 ur. Svetilko lahko enostavno nastavite po višini s pomočjo magnetne ročice, in sicer s preprostim pomikom.
| Komunikacija | |
| Povezovanje s telefonom | To je nemogoče |
|---|---|
| Konstrukcija, material in barva | |
| Mobilne aplikacije | Ne |
| Barva | siv |
| Funkcije cvetličnega lonca | Časovnik za osvetlitev, Pametna tla |
| Prostornina rezervoarja za vodo | 170 ml |
| Čas kalitve | 1–2 |
| Obdobje rasti | 1–2 |
| Običajna življenjska doba obrata | 2–4 |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 366 mm |
| Širina dimenzije | 89 mm |
| Globina dimenzije | 89 mm |
| Teža | 630 g |