| Pobirajte 25 rastlin brez skrbi |
| Samodejno zalivanje prihrani vaš čas |
| Aplikacija z Bluetoothom spremlja rast |
| Hrastova izvedba deluje premijsko |
Pre 25 sadeníc, bluetooth, aplikácia, LED žiarovky 2×16W, automatické zavlažovanie, objem nádrže 9000 ml, vyrobené z dubového dreva, 54 sadeníc v balení
Click & Grow 25 vam omogoča trajnosten življenjski
slog, poln najbolj sveže in najbolj hranljive domače zelene zelenjave. Poskrbi
za zalivanje, osvetlitev, povezana aplikacija pa vam pomaga
spremljati rastline in pridobivati nasvete, kako vzgojiti čim bolj obilno
zelenjavo.
Ključni parametri:
Čeprav je primeren za vse rastline Click & Grow, je njegov patentiran sistem pladnjev posebej zasnovan za gojenje listnate zelenjave v neprekinjenem ciklu sajenja in obiranja. Vedno boste imeli na voljo zdravo zelenjavo, ki jo lahko dodate svojim jedem:
Sistem Click & Grow 25 je zasnovan kot najpreprostejša rešitev za vsakodnevno uživanje listnate zelenjave vrhunske kakovosti. Gojenje zelišč, sadja in cvetja je mogoče, vendar za te rastline priporočamo naše druge izdelke.
| Komunikacija | |
| Povezovanje s telefonom | Bluetooth |
|---|---|
| Konstrukcija, material in barva | |
| Mobilne aplikacije | Da |
| Barva | bel |
| Prostornina rezervoarja za vodo | 9000 ml |
| Število sadik | 25 |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 51 mm |
| Širina dimenzije | 75,5 mm |
| Globina dimenzije | 43 mm |
| Teža | 15000 g |