| Svež pridelek skozi vse leto |
| Do 51 rastlin brez truda |
| Samozalivanje in pametna osvetlitev |
| Vključno z bogatim setom za solato |
Click and Grow stena za gojenje Wall Farm
Gojitvena stena Wall Farm je domači vertikalni vrt, ki za vas goji sveža zelišča, sadje in listnato zelenjavo – in to skozi vse leto ter povsem lokalno.
Inovativna tehnologija Click and Grow naredi celoletno domačo vzgojo hrane popolnoma preprosto. Zahvaljujoč tehnologiji Smart Soil je lahko ta vertikalni vrt del vsakega gospodinjstva, restavracije, šole, trgovine z zelenjavo ali pisarne.
Wall Farm razpolaga s 3 policami, od katerih je vsaka popolnoma opremljena z namakanjem in osvetlitvijo. Wall Farm ima skupaj 51 sadilnih mest. Če pride do upada nivoja vode za samodejno zalivanje, vas bodo cvetlični lonci na to opozorili z utripanjem osvetlitve.
V paketu boste našli kapsule z mešanico solat: 18× zelena solata, 18× rimska solata, 9× rdeči ohrovt in 9× listna gorčica.
Opomba: Wall Farm se dostavlja razdeljen na 3 pakete: en paket vsebuje dele polic iz vezanega lesa, drugi vsebuje tehnično opremo (osvetlitev, rezervoarje za vodo itd.), zadnji paket pa sestavljajo sadilne kapsule.
Celoten paket vsebuje spodnje postavke:
2× Zelena solata (9-pack)
2× Rimska solata (9-pack)
Rdeči ohrovt
Listna gorčica (9-pack)
Komplet iz vezanega lesa za Wall Farm (velik)
Komplet orodja
Lastnosti:
Parametri:
| Konstrukcija, material in barva | |
| Mobilne aplikacije | Da |
|---|---|
| Barva | bel |
| Funkcije cvetličnega lonca | Časovnik za osvetlitev, Pametna tla |
| Prostornina rezervoarja za vodo | 35000 ml |
| Čas kalitve | 1–2 |
| Obdobje rasti | 1–2 |
| Običajna življenjska doba obrata | 2–4 |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 2020 mm |
| Širina dimenzije | 1348 mm |
| Globina dimenzije | 400 mm |
| Teža | 7000 g |