| Magnet in kavelj sprostita roke |
| Zanesljivo sveti do 10 ur |
| Trije načini za vsako situacijo |
| Polnjenje preko mikro USB |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 7. 5. pri vas doma |
Moč 3W, baterija 3000 mAh, napetost 3,7 VDC, kot svetilnosti 120°, CRI >80, 300lm, čas polnjenja 2–3 h, čas delovanja 5–10 h, –20°C do 40°C, USB 2.0
Praktična polnilna svetilka z možnostjo pritrditve na kljuko ali magnet.
Svetilka je opremljena s COB LED diodami, ki zagotavljajo nizko porabo energije ob zadostni osvetlitvi. Možno je preklapljati med načini visoke moči, nižje moči in vklopom točkovne LED diode na sprednji strani.
Vgrajeno baterijo je mogoče polniti z micro USB kablom.
Parametri:
Čas svetenja:
| Vrsta dodatne opreme | |
| Tip | Auto-moto, Delovne luči |
|---|---|
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 300 mAh |
| Delovne ure | 10 ur |
| Napajanje | Akumulator |
| Komunikacija | |
| Vrsta priključka | microUSB |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Mobilne aplikacije | Ne |
| Največji svetlobni tok | 300 lm |
| Povečana odpornost | Ne |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 147 mm |
| Širina dimenzije | 30 mm |
| Globina dimenzije | 50 mm |
| Ostalo | |
| Število načinov osvetlitve | 2 |
| Funkcije | Magnetni nosilec, Razpršena svetloba |
Kakovostna baterija, zadovoljstvo Priporočam
Pozdravljeni, veseli nas, da ste zadovoljni. Zahvaljujemo se vam za vaš nakup.
žal proizvajalec ne zagotavlja teh informacij.
S spoštovanjem
Chrudimský Karel
www.SUNNYSOFT.cz