| Policijska natančnost za gotovost |
| Reagira le na alkohol |
| Rezultat že v 3 sekundah |
| Do 1500 meritev z baterijami |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 10. 4. pri vas doma |
CA-TEC CA 15FL je priročen alkoholni tester z elektrokemično gorivno celico, ki je zlati standard ročnih alkoholnih testerjev.
Priročni alkotest CA-TEC CA 15FL z elektrokemičnimi gorivnimi celicami je zlati standard ročnih alkotestov za osebno in poklicno uporabo na ravni policijskega alkotesta. Dih se usmeri v senzor gorivne celice z dvojnimi platinastimi elektrodami, kjer alkohol oksidira in ustvarja električni tok. Z natančnim merjenjem tega toka alkoholni tester zagotavlja zelo natančno meritev. Senzor gorivnih celic je specifičen samo za alkohol in ne reagira na aceton, keton ali druge snovi, ki so lahko prisotne v človeškem dihu. Tester je opremljen z napredno temperaturno funkcijo, ki vam pomaga, da ga uporabljate v optimalnem temperaturnem območju.
Funkcije:
| Napajanje in baterija | |
| Baterijsko napajanje | Baterija AAA |
|---|---|
| Konstrukcija, material in barva | |
| Senzor | Elektrokemično |
| Merilno območje min. | 0 ‰ |
| Merilno območje max. | 4 ‰ |
| Zamenljivi ustniki | Da |
| Merske enote | promila(‰) |
| Lahko se umeri | Da |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 112 mm |
| Širina dimenzije | 45 mm |
| Globina dimenzije | 20,2 mm |
| Teža | 62 g |