| Natančno merjenje s Fuel Cell |
| Hitro upravljanje z enim gumbom |
| Nov kos s polno garancijo |
| Prihranite zaradi poškodovane embalaže |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 9. 4. pri vas doma |
Preprost in natančen tester alkohola, enostaven za uporabo, elektrokemični senzor, napaja ga 2 bateriji AAA, prikazuje ‰, odlično razmerje med ceno in zmogljivostjo
Blago je popolnoma novo s popolno opremo. Edina napaka je poškodovana originalna embalaža (zmečkana, strgana ali obrabljena). Če škatlo takoj zavržete, je to idealen način za prihranek denarja in pridobitev novega izdelka s polno garancijo.
Alkoholni tester Catec CA10FS je idealen
za vse, ki potrebujejo zanesljive rezultate
meritev . Ta model alkotesterja je odličen
tako za osebno uporabo kot za občasno testiranje zaposlenih.
Tester je opremljen z elektrokemičnim
senzorjem nove generacije in enim gumbom za
hitre in natančne rezultate meritev . Preprosto pritisnite gumb za
vklop in začnite s testiranjem v nekaj sekundah.
Model Catec CA10FS je primeren za osebno
uporabo ali pa je primeren za mala
podjetja za naključne preglede zaposlenih.
Nadomestne ustnike lahko naročite tukaj .
Značilnosti :
Specifikacije:
Alkoholni tester je tovarniško
kalibriran!
Naprava lahko brez kalibracije deluje 6 mesecev
oziroma do 500 meritev! Po tem priporočamo kalibracijo, da zagotovite
čim bolj natančnost rezultatov.
Kalibracijo alkotesterja lahko naročite tukaj .
Če ga ne kalibrirate, bo tester alkohola še naprej deloval in bo imel zadostno
natančnost za normalno uporabo, primerljivo z drugimi običajnimi napravami za
enkratno kalibracijo, ki so naprodaj na trgu.
| Napajanje in baterija | |
| Baterijsko napajanje | Baterija AAA |
|---|---|
| Konstrukcija, material in barva | |
| Senzor | Elektrokemično |
| Merilno območje min. | 0 ‰ |
| Merilno območje max. | 4 ‰ |
| Zamenljivi ustniki | Da |
| Merske enote | promila(‰) |
| Lahko se umeri | Da |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 114 mm |
| Širina dimenzije | 47 mm |
| Globina dimenzije | 24 mm |
| Teža | 62 g |