| Natančnost kot pri profesionalcih |
| Oceni čas do streznitve |
| Deluje z mobilnikom in samostojno |
| Mini dimenzije za na pot |
Vreckový alkohol tester BACtrack C8, veľmi presné meranie, odhad času do vytriezvenia, komunikácia so smartfónom cez Bluetooth
Natančen in zanesljiv
BACtrack prihaja z novim alkotestom ne le za voznike. Natančno merjenje zagotavlja izboljšan senzor Advanced BluFire® Electro-chemical fuel cell. Enako tehnologijo uporabljajo bolnišnice, policija in druge institucije, saj ponuja najvišjo raven natančnosti. Tehnologija Pro-grade zagotavlja maksimalno natančnost z doslednim rezultatom, s čimer se strinjajo tudi strokovnjaki na tem področju. Podjetje BACtrack ima na tem področju dolgoletne izkušnje.
S telefonom ali brez njega
Če želite le preveriti stanje alkohola v svojem telesu, vam bo zadoščal že sam tester. Na njegovem zaslonu OLED lahko jasno vidite količino alkohola v krvi. Če želite več informacij, preprosto povežite svoj telefon z alkotestom prek povezave Bluetooth. V mobilni aplikaciji lahko nato vidite statistiko, ki vam ne pove le trenutnega stanja, temveč tudi približen čas, ko bo vsebnost alkohola v telesu padla na ničlo.
Majhen, a priročen
Ena največjih prednosti tega testerja sta njegova miniaturna velikost in nizka teža. Tako ga lahko vzamete povsod s seboj. Alkotest napaja ena baterija AAA. Poleg alkotesta v paketu prejmete tudi 3 nadomestne ustnike, s katerimi lahko alkotest higiensko delite z drugimi osebami.
Enostavna uporaba
Celoten postopek merjenja je zelo enostaven. Napravo najprej vklopite s pritiskom na gumb in izberete način. Po odštevanju manj kot 10 sekund lahko pihnete in takoj na zaslonu alkotesta izveste vsebnost alkohola v telesu.
Aplikacija za iOS in Android:


Bactrack C8 je združljiv ne le s telefoni z Androidom in iOS-om, temveč tudi
z uro Apple Watch in aplikacijo Apple Health.
Lastnosti:
Alkotest je tovarniško kalibriran!
Naprava bo brez kalibracije zdržala eno leto ali do
500 meritev! Nato priporočamo kalibracijo, da bodo rezultati
še naprej maksimalno natančni.
Kalibracijo alkotesta lahko naročite tukaj.
Če kalibracije ne boste izvajali, bo alkotest še naprej deloval in bo imel za
običajno uporabo zadostno natančnost, primerljivo z drugimi običajnimi
napravami na trgu, ki jih ni mogoče večkrat kalibrirati.
| Napajanje in baterija | |
| Baterijsko napajanje | Baterija AAA |
|---|---|
| Komunikacija | |
| Povezovanje s telefonom | Bluetooth |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Senzor | Elektrokemično |
| Merilno območje min. | 0 ‰ |
| Merilno območje max. | 4 ‰ |
| Zamenljivi ustniki | Da |
| Merske enote | BAC |
| Funkcije alkoholnega testerja | osvetljen zaslon, Mobilna aplikacija, Ocenjevanje treznosti, Zgodovina meritev |
| Lahko se umeri | Da |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 64 mm |
| Širina dimenzije | 56 mm |
| Globina dimenzije | 17 mm |
| Teža | 56 g |
trenutne informacije o googke play je android 11 in več.
Lep pozdrav
www.SUNNYSOFT.cz