| Dostava na naslov | 4,99 € | 9. 4. pri vas doma |
Profesionalni alkotester s preprostim upravljanjem, natančnostjo do 0,05 ‰ in vzdržljivostjo baterije za do 1500 meritev.
Prvovrsten profesionalni alkotest BACtrack S80 je idealen ne
le za organe pregona ali zdravstvene delavce, temveč tudi za vsakogar, ki
zahteva najzanesljivejše rezultate meritev.
Alkotest je opremljen s tehnologijo senzorjev Xtend®
s povečano linearno natančnostjo in enim gumbom za hitre in natančne
rezultate meritev. Preprosto pritisnite gumb za vklop in v nekaj
sekundah začnite s testiranjem.
Lastnosti:
Specifikacije:
Alkotest je tovarniško umerjen!
Naprava zdrži brez umerjanja eno leto ali do 500 meritev!
Nato priporočamo umerjanje, da bodo rezultati še naprej maksimalno
natančni.
Umerjanje alkotesta lahko naročite tukaj.
Če umerjanja ne boste izvajali, bo alkotest še naprej deloval in bo imel za
običajno uporabo zadostno natančnost, primerljivo z drugimi običajnimi
napravami na trgu, ki jih ni mogoče večkrat umeriti.
| Napajanje in baterija | |
| Baterijsko napajanje | AA baterije |
|---|---|
| Komunikacija | |
| Povezovanje s telefonom | To je nemogoče |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Senzor | Elektrokemično |
| Merilno območje min. | 0 ‰ |
| Merilno območje max. | 5 ‰ |
| Zamenljivi ustniki | Da |
| Merske enote | BAC |
| Funkcije alkoholnega testerja | osvetljen zaslon |
| Lahko se umeri | Da |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 122 mm |
| Širina dimenzije | 58 mm |
| Globina dimenzije | 22 mm |
| Teža | 136 g |
pri vas sem kupil ta alkotest, pri vas sem ga kalibriral, vendar sem šele zdaj ugotovil, da mi kaže v Bac. kako naj ga preklopim na promile, prosim?
Hvala za informacije.
Kubin
glejte stran 10. https://www.sunnysoft.cz/download/cz-navod-pbc-014.pdf