| Dostava na naslov | 4,99 € | 9. 4. pri vas doma |
Kompaktni alkoholni tester z izjemno kompaktno zasnovo v velikosti obeska za ključe in natančnim senzorjem
Kompaktni alkoholni tester iz BACtrack. Zaradi svoje izjemno kompaktne zasnove v velikosti obeska za ključe je odlična rešitev za merjenje ravni alkohola, ki je vedno pri roki.
Ključne lastnosti:
Specifikacije:
Alcoholtester BACtrack Ključavnica ni nastavljen merilnik. Izmerjene vrednosti so namenjene le osebni uporabi in se ne morejo uporabljati za ugotavljanje primernosti za opravljanje poklica, npr. vožnja, upravljanje strojev itd. Proizvajalec, distributer in prodajalec na drobno niso odgovorni za dejanja in ravnanja oseb, ki so uživale alkohol. Uporaba alkotesta jih ne odvezuje odgovornosti za spoštovanje zakonov njihove države.
| Napajanje in baterija | |
| Baterijsko napajanje | Baterija AAA |
|---|---|
| Komunikacija | |
| Povezovanje s telefonom | To je nemogoče |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Senzor | Polprevodniških |
| Merilno območje min. | 0 ‰ |
| Merilno območje max. | 4 ‰ |
| Zamenljivi ustniki | Da |
| Merske enote | BAC |
| Funkcije alkoholnega testerja | osvetljen zaslon |
| Lahko se umeri | Ne |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 62 mm |
| Širina dimenzije | 37 mm |
| Globina dimenzije | 14 mm |
| Teža | 56 g |
Do zdaj ni bilo težav.
je tovarniško kalibriran, ponujamo nadomestne ušesca https://www.sunnysoft.cz/z/510PBC-021/bactrack-10-nahradnich-naustku-pro-bactrack-go-keychain-keychain.html
Glede
www.SUNNYSOFT.cz