| Natančno merjenje celo sledov alkohola |
| Bluetooth povezava s pametnim telefonom |
| Profesionalni senzor v žepu |
| Do 500 meritev brez kalibracije |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 25. 5. pri vas doma |
Profesionálny alkoholtester s presným senzorom a jednoduchým ovládaním, počítadlom meraní a elimináciou falošných poplachov, kompaktné rozmery, možnosť kalibrácie
Ključne lastnosti:
Specifikacije:
Alkotester je tovarniško kalibriran!
Naprava zdrži brez kalibracije eno leto ali do 500 meritev!
Nato priporočamo kalibracijo, da bodo rezultati še naprej čim bolj
natančni.
Kalibracijo alkotesterja lahko naročite tukaj.
Če kalibracije ne boste izvajali, bo alkotester še naprej deloval in bo imel
za običajno uporabo zadostno natančnost, primerljivo z drugimi običajnimi
napravami na trgu, ki jih ni mogoče ponovno kalibrirati.
Alkotester BACtrack Mobile Pro ni uradno merilo. Izmerjene vrednosti služijo le za osebno uporabo in se ne smejo uporabljati za ugotavljanje sposobnosti opravljanja poklica, npr. vožnje vozila, upravljanja stroja itd. Proizvajalec, distributer ali prodajalec niso odgovorni za dejanja in ravnanja oseb, ki so uživale alkohol. Uporaba alkotesterja jih nikakor ne odvezuje odgovornosti za spoštovanje zakonov zadevne države.
| Napajanje in baterija | |
| Baterijsko napajanje | vgrajena baterija |
|---|---|
| Komunikacija | |
| Povezovanje s telefonom | Bluetooth |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Senzor | Elektrokemično |
| Merilno območje min. | 0 ‰ |
| Merilno območje max. | 4 ‰ |
| Zamenljivi ustniki | Da |
| Merske enote | BAC |
| Funkcije alkoholnega testerja | osvetljen zaslon, Mobilna aplikacija, Zgodovina meritev |
| Lahko se umeri | Da |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 45 mm |
| Širina dimenzije | 17 mm |
| Globina dimenzije | 16 mm |
| Teža | 47 g |
|
DRK-211 |
Žal baterija ni na voljo.
S spoštovanjem
www.SUNNYSOFT.cz