| Dostava na naslov | 4,99 € | 20. 4. pri vas doma |
Profesionalni detektor radioaktivnega sevanja, veliko možnosti uporabe, LCD zaslon, enostavno upravljanje, certifikat NRC, trpežna zasnova
Mestek NC03 Nuclear Radiation Detector je profesionalni detektor radioaktivnega sevanja s široko paleto uporabe. Uporabo najde v jedrskih elektrarnah, medicinskih ustanovah ali raziskovalnih laboratorijih. Cenili ga bodo tudi delavci, ki prihajajo v stik z nevarnimi odpadki. Detektor je sposoben zaznati in meriti ionizirajoče sevanje iz različnih virov, kot so npr. gama sevanje, beta delci in alfa delci.
Njegova visoka občutljivost omogoča zaznavanje tudi zelo nizkih ravni sevanja, medtem ko natančno merjenje zagotavlja zanesljivost v različnih situacijah. S preprostim in intuitivnim vmesnikom je enostaven za upravljanje tudi za neizkušene uporabnike. Zaradi svoje prenosljivosti in lahke konstrukcije je detektor mogoče zlahka prenašati in uporabljati na različnih mestih. Zaradi majhnih dimenzij in praktičnega etuija, ki je priložen paketu, je primeren za delo na terenu. Detektor je opremljen z velikim in jasnim LCD zaslonom z možnostjo osvetlitve ozadja v slabih vidnih pogojih. Nastaviti je mogoče tudi vibracije in zvočna opozorila.
Detektor izpolnjuje vse varnostne standarde in je certificiran s strani Nuclear Regulatory Commission (NRC). Mestek NC03 je torej idealno orodje za profesionalno spremljanje in merjenje jedrskega sevanja v številnih situacijah. Poleg varnosti ljudi lahko prispeva tudi k varovanju okolja.
Lastnosti:
Tehnični parametri:
| Vrsta dodatne opreme | |
| Vrsta instrumenta | Detektor sevanja |
|---|---|
| Napajanje in baterija | |
| Napajanje | Integrirano polnjenje |
| Delovne ure | 4 ur |
| Vrsta polnjenja | USB-C |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Mobilne aplikacije | Ne |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 165 mm |
| Širina dimenzije | 63 mm |
| Globina dimenzije | 32 mm |
| Ostalo | |
| Druge lastnosti in funkcije | Samodejni izklop ob neaktivnosti |
da, prinesite, kar želite preizkusiti, naročite 1 kos v trgovino in jim dovolite, da ga imajo na zalogi.