| Dostava na naslov | 4,99 € | 9. 4. pri vas doma |
Kompaktný merač vlhkosti, vhodný na palivové aj stolárske drevo, murivo, betón, sadra a pod., prehľadný HD displej, meranie °C, napájanie 2ks AAA bat.
Merilnik vlage s konicami za merjenje vlažnosti lesa, zidov in
betona s preglednim HD zaslonom.
Ta ročni merilnik vlage je odlično orodje ne le za
prenove in gradnje stanovanj ali hiš, temveč ga bodo
uporabljali tudi mizarji in sploh vsi, ki
delajo z lesom.
Nenazadnje ga boste uporabili npr. v gospodinjstvu
ali na vikendu, če boste kurili z drvi v pečeh ali
kaminu. Zahvaljujoč tej napravi lahko tako izmerite
vlažnost trdega in mehkega lesa za ogrevanje in se
tako izognete morebitnim težavam zaradi ogrevanja
z vlažnim lesom.
Neprecenljiv pripomoček bo zagotovo pri peki na
žaru in dimljenju.
Z napravo lahko merite vlažnost v mehkem in trdem lesu,
betonu, mavcu in različnih
zidovih. Napravo preprosto vklopite in po navodilih s tipkama
MODE in SET na zaslonu nastavite, v katerem materialu boste merili vlažnost.
Nato le še prislonite konice na merjeni material. Izmerjena vrednost se nato
prikaže na jasno berljivem in preglednem zaslonu.
Lastnosti:
Tehnične specifikacije:
| Vrsta dodatne opreme | |
| Vrsta instrumenta | Merilnik vlage v lesu, Merilnik vlage materiala |
|---|---|
| Metoda merjenja | Merilni nasveti |
| Napajanje in baterija | |
| Napajanje | Potrošne baterije |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Mobilne aplikacije | Ne |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 147 mm |
| Širina dimenzije | 42 mm |
| Globina dimenzije | 25 mm |
| Ostalo | |
| Druge lastnosti in funkcije | Samodejni izklop ob neaktivnosti |
Zaenkrat sem zadovoljen. Imam dva dni, ne morem objektivno oceniti.
Zahvaljujemo se vam za vašo pozitivno oceno in nakup! Veseli nas, da ste zadovoljni z blagom. Veselimo se vaših naslednjih naročil.
ali instrument kaže vlažnost lesa ali vlažnost energije = vsebnost vode?
Potem še eno vprašanje, na odeji je nekaj kontrolnih točk za preverjanje nastavitev. Kako se v primeru neustrezne vrednosti kalibrira?
glede na dobavitelja vlage v lesu.Po ponovnem zagonu bo prišlo do samodejnega umerjanja.
Pozdravi
www.SUNNYSOFT.cz